To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Sourhn dne 17.7.

Jak moc se protříbí kádr Chelsea? Kolik požaduje Porto za Falcaa peněz? Kdo posílá více hráčů z týmu, než Chelsea? Je 19 hodin a my Vám přinášíme další Souhrn dne.

Villas-Boas nechystá radikální změny
André Villas-Boas po včerejší výhře 1:0 nad Portsmouthem řekl, že se nechystá nějak velmi obměňovat tým. „Nejsem zastánce velkých obměn. Budu dělat všechno postupně, krok po kroku. Téměř všichni hráči zůstanou v týmu," říká nový kouč Chelsea.

Tento týden se uvidí, zda Parker přijde, či zůstane
Majitel Chelsea, Roman Abramovič, o víkendu přemýšlel, co bude se záložníkem West Hamu United, Scottem Parkerem. Tento týden by měl dát najevo, zda má o 30letého zkušeného hráče zájem nebo ne. Aston Villa má též o Parkera zájem, ale nabídka ve výši 7 mil. liber byla Kladiváři zamítnuta.

Za Falcaa chce Porto „těžké peníze"
Pokud chce Chelsea získat útočníka Radamela Falcaa, musí pořádně šáhnout do kapsy. 25letý útočník Porta totiž prodloužil smlouvu až do roku 2015, což pro Chelsea znamená, že místo původních 26 mil. liber teď musí zaplatit 40 mil. liber. Hvězda Porta minulou sezónu nastřílela 39 branek.

André se rozhodne, co bude se Sturridgem
I přes to, že André prohlásil, že nebude toto léto provádět mnoho změn, tak tvrdí, že Daniel Sturridge by mohl být jeden z těch, ktěří by mohli odejít ze Stamford Bridge. Naštěstí u Dannyho by se jednalo opět jen o hostování. „U Dannyho to bude velmi těžké rozhodnutí. Je to skvělý hráč s budoucností. Během turnaje v Asii se musím rozmyslet, co s ním bude. Mám na to 15 dní," tvrdí André.

Chelsea může vyhrát ligu, tvrdí Kalou
Útočník Pobřeží Slonoviny, Salomon Kalou, věří, že Chelsea může po roční pauze opět slavit vítězsství Premier League. „Chystáme se opět vyhrát Premier League. Ale samozřejmě to nebude jednoduché, protože týmy jako Manchester United, Manchester City a Arsenal chtějí a mají na to získat titul, ale my máme momentálně skvělý tým a jsme v dobré formě," myslí si jednadvacítka s číslem na zádech.


Manchester United prošel „mírnou" čistkou
Sir Alex Ferguson ukázal, že má dost silný kádr na to, že si může udělat „menší" čistku týmu. Hned 11 hráčů opustilo toto léto Old Trafford. 36letý Paul Scholes, 36letý Gary Neville a 40letý brankář Edwin van der Sar toto léto ukončili fotbalovou kariéru. Dále dva hráči, kteří odešli do Sunderlandu, a to 31 letý Wes Brown a 30letý John O'Shea. 30letý záložník, Owen Hargreaves byl z důvodu postihnutí epidemie propuštěn z týmu. 21letý „bezdomovec" Bebe, který přišel z Portugalska za 7,2 mil. liber, byl dán na hostování do Besiktase s tím, že by tam mohl zůstat na stálo. I talentovaní mladíci, kteří se neprobojovali do A-týmu, byli též prodáni. 20letý Joe Dudgeon přestoupil do Hull a 19letý útočník Nicky Ajose se upsal Peterboroughu. Předposlední hráč, kterého Ferguson posla na hostování též do Peterboroughu, je 18 letý záložník Ryan Tunnicliffe. A poslední přestup byl prozatím zaznamenám u 22letého obránce Ritchieho De Laeta, který před pár dny odešel na hostování do Norwiche. To ale není všechno. Další dvá golmané jsou na odchodu. Jak 29letý Tomasz Kuszczak, tak 19letý Conor Devlin jsou připraveni odejít z Manchesteru. 23letý záložník Darron Gibson opustil tým během výletu Rudých Ďáblů v Americe.

City s největší pravděpodobností Tevéze pustí
Manchester City se nakonec rozhodl, že Carlose Tevéze do brazilského týmu Corinthians pustí. Původně požadovali více než 50 mil. liber za jejich kapitána, ale zdá se, že 40. mil. liber bude stačit. „Je to fantastický hráč a také skvělý chlap jako takový. Pokud odejde, ztratíme důležitou osobu. Ale nejdůležitější je, že všichni ostatní hráči chtějí v týmu zůstat," řekl Mancini. Manchester City je připraven jako náhradu koupit Sergia Agüera z Athletica Madrid. Roberto Mancini si chystá na tohoto argentinského útočníka 51 mil. liber.

19:00:00 - 17.07.11 - EQUULUS - Souhrn dne - 4251x