To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Souhrn dne 15.7.

Omlouváme se čtenářům, že byl dnešní Souhrn vydán s hodinovým zpožděním. Alespoň vás potěšíme, že rovnou dva mladíci Chelsea podepsali nové smlouvy a Wesley Sneijder zatím ke konkurenčímu Manchesteru United nepřestoupil. Další informace najdete uvnitř článku.
McEachran a Bertrand prodlužují smlouvy!
Budoucnost A-týmu Josh McEachran a Ryan Bertrand podepsali nové smlouvy, které těmto mladým angličanům prodlužuje smlouvu o 5, respektive u Bertranda o 4 roky. Stávají se tak prvními hráči, se kterými nový trenér Villas-Boas jasně počítá do budoucna.

Zhirkov prý není v kontaktu s ruskými kluby
Dva roky poté, co se tento levonohý hráč stěhoval za více než 20 milionů eur z CSKA Moskva do Chelsea, neví zda je jeho budoucnost v Anglii, či jeho domovině. Ovšem zatím prý žádný kontakt s Dinamem Moskva, o kterém se spekulavalo v souvislosti s odchodem Zhirkova, neproběhl. Zhirkovovi se nikdo nepodařilo na stálo prosadit v základní sestavě Chelsea, a tak je pochopitelné, že média o jeho odchodu často spekulují.Pastore odejde na 99 procent
Toto dnes prohlásil ředitel Palerma, Maurizio Zamparini. Zamparini očekává, že jeho hlavní hvězda během letošního letního přestupového období z klubu odejde, ovšem pouze pokud nabídka splní požadavky sicilského klubu. A to znamená, že kdo bude Pastoreho chtít, ten bude muset zaplatit 50 milionů eur. To je na hráče, který v minulé sezoně nastřílel ve 41 zápasech "jen" 14 gólů docela dost.

Citizens připraveni prodloužit smlouvy Kompanymu a De Jongovi
Belgický obránce Vincent Kompany si brzy zřejmě zdvojnásí svůj plat na úchvatných 120 tisíc liber týdně a prodlouží ho na dalších 5 let. De Jong si ještě bude muset s vedením o platu a délce kontraktu pohovořit, ale očekává se, že výsledek bude podobný, jako u jeho spoluhráče.

Sneijderův přestup vzdálen, ale Nike může pomoci
Čtete správně, jedná se opravdu o sportovního giganta Nike, který je sponzorem jak Manchesteru United, tak samotného Wesleyho Sneijdera. A čím že by mohl pomoci? Nizozemskému vicemistrovi světa se totiž zřejmě nezdál plat, který by na Old Trafford dostával, a tak se celé vyjednávání zastavilo. Jenže Nike přispěchal s nabídkou, že vyplní mezeru mezi požadovaným a nabízeným platem. Do hry se navíc přimíchal Alex Ferguson, který tvrdí, že Manchester v kontaktu se Sneijderem není. Jak tento přestup dopadne vás budeme informovat.

Doni přestupuje do Liverpoolu

Alexander Doni, bránkář AS Říma, se po šesti letech v hlavním městě Itálie stěhuje na Ostrovy, konkrétně do Merseyside. Bude tak náhradním bránkářem stabilní jedničky Pepeho Reiny. Tedy jen v případě, že Reina, tak jak bylo dříve v médiích naznačováno, po šesti letech nezmění působiště.

Juventus podal nabídku za Téveze

Turínský velkoklub nabídl za hráče Manchesteru City 45 milionů liber. A to krátce po té, co byla zamítnuta nabídka Corinthians na tohoto 27letého Argentince. Toto alespoň ohlásil právě prezident Corinthians, Andres Sanchez. Jenže Manchester City podle jistých informací touží za Téveze obdržet alespoň 50 milionů liber. Navíc sám Tévez v Evropě zůstávat nechce.

20:00:00 - 15.07.11 - Frantiny14 - Souhrn dne - 3545x