To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Souhrn dne 11.7.

Jak to vypadá s Hulkem? Proč Coentrao nepřišel do Chelsea? O koho má André Villas-Boas zájem a koho naopak nechce? Je 19 hod. SEČ, pojďte si přečíst Souhrn dne.
Zprávy z „domova"

Hulk se z Porta nechce stěhovat
Útočník Porta, Hulk, je ve svém klubu spokojený. André Villas-Boas mu nabízel slušné peníze v Chelsea, ale to odmítl. „Jsem v Portu spokojený a navíc miluji zdejší fanoušky," řekl Hulk po přátelském utkání s FC Gutersloh, kdy Porto vyhrálo 10:1 a Hulk se postaral o 3 góly.

Coentrao odmítl dvojnásobné peníze
Fabio Coentrao, který před pár dny přestoupil do Realu Madrid, předtím odmítl dvojnásobný plat, který by měl v Chelsea. Chelsea se s levým obráncem chtěla střetnout v Lisabonu, jenže Fabio nechtěl, protože již byl rozhodnutý o přestupu do Realu.

Anelka na odchodu do PSG?
Nicolas Anelka zvažuje svůj odchod ze Stamford Bridge, protože v týmu už není z nejmladších, což vadí i Andrému Villas-Boasovi, který preferuje spíše mladší hráče. PSG jsou schopni za Anelku zaplatit 8 mil. liber. Sám Anelka ale nikdy neprojevil zájem o přestup do svého bývalého klubu.

De Rossi potenciální náhradou za zraněného Essiena
Jelikož je Essien zraněný nejméně na 3 měsíce, André Villas-Boas se za něj snaží najít náhradu. Možnost vidí v jedné z hvězd AS Říma, Danielovi de Rossim. AS Řím se snaží s Rossim podepsat novou smlouvu, jemu se do toho ale moc nechce. V tom případě by přestup do Chelsea neměl být problémem. Jen pro zajímavost, De Rossi byl s příchodem do Chelsea spojován i v roce 2006, kdy byl hráč pod velením Carla Ancelottiho.

André chce Moutihna ve svém týmu
Chelsea je připravena podat nabídku za záložníka Porta, Joa Moutinha. Tohoto hráče si Porto cení na 35 mil. liber. Vše ale záleží na tom, jestli přijde do Chelsea Luka Modrić. Pokud by se tak stalo, Moutinho by s největší pravděpodobností na Stamford Bridge nedorazil.

Stálý zájem o De Bruyneho
Chelsea nepřestala mít zájem o křídelníka Racingu Genk, Kevina de Bruyneho. Chelsea by tohoto hráče ráda odkoupila a poslala hned na roční hostování do Genku, jenže s tím belgický klub nesouhlasí.

Zprávy ze „světa"

Cesc a Nasri zůstanou, doufá Wenger
Kouč Gunners, Arsene Wenger, tvrdí, že by nejraděj viděl Cesca Fabregase a Samira Nasriho, jak válí právě za Arsenal. O Fabregase má obrovský zájem Barcelona a o Nasriho oba Manchesterské kluby. „Fabregas Arsenal miluje, proto doufám, že zůstane. Vím, že všechny ty spekulace o přestupu Cesca do Barcelony jsou zdlouhavé a unavující, proto s nimi musíme skoncovat a soustředit se na nadcházející sezónu," tvrdí Arsene. „Jestli zůstane Nasri v Arsenalu? Ano. Prodlouží smlouvu? Doufám, že ano, ale nejsem jediný, kdo o tom rozhoduje," dodal.

Sneijder: Rád bych zůstal v Interu
Wesley Sneijder zmínil, že se nechystá z Interu Milán odcházet, a že by tedy rád zůstal v Itálii. 27letý záložník je ceněný na 35 mil. liber a byl toto léto spojován s přechodem na Old Trafford, ale také na Stamford Bridge. „Rád bych zůstal. Jsem zde se skvělými spoluhráči," řekl sám hráč.

Wigan žádá 20 mil. liber za N'Zogbiu
O 25letého křídelníka N'Zogbiu má zájem Liverpool a Aston Villa, ale ulovit ho nebude snadné. Důvodem jsou velké peníze, které Wigan žádá. Ředitel Wiganu řekl: „Někteří hráči přestupují za 20 či 30 mil liber a oproti Zoggymu (tak se mu ve Wiganu přezdívá, pozn. red.) jsou to slabší hráči."

Nicklas Bendtner se začíná potit
Útočník Arsenalu, Nicklas Bendtner, čeká na nové nabídky od Sportingu Lisabom a Borussie Dortmund, protože první nabídky za Bendtnera Arsenal zamítl. Gunners si Bendtnera cení na 12 mil. liber. Nicklas se ovšem nejspíš začíná obávat, že žádné nabídky nepřijdou a že si v Arsenalu opět zahraje jen minimálně.

19:00:00 - 11.07.11 - EQUULUS - Souhrn dne - 3323x