To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Souhrn dne 7.7.

Co je nového s Gaelem Kakutou? Jak si vyjádřil Luka Modrić? A který klub vykupuje hráče ManU? Vše se dozvíte v našem dnešním Souhrnu dne!

Zprávy z „domova"

Všechno je možné, říká Modrić
Jeden z tahounů Tottenhamu, Luka Modrić, nevyloučil příchod na Stamford Bridge. Podle The Sun je to pochopitelné, protože Chelsea Lukovi nabízí plat ve výši 150 tisíc liber týdně, což by bylo 4x více, než má v Tottenhamu. Brzy ráno při přistání v Londýně, kdy se vracel ze Záhřebu, se ho jeden z redaktorů The Sun zeptal, jaké jsou šance na odchod do Chelsea. Odpověd zněla: „Všechno je možné." Kouč Kohoutů, Harry Redknapp, na to řekl: „To je těžké udržet hráče, když mu jiné týmy nabízejí takové šílené platy. Ale pokud chceme být lepší a skončit ještě lépe, než minulou sezónu, pak musíme Luku Modriće a jiné opory za každou cenu udržet."


André zváží hostování Kakuty ve Fulhamu
Martin Jol, nový kouč Fulhamu, by rád viděl Francouze i příští sezónu ve svém týmu, ale André Villas-Boas si chce tento přestup řádně zvážit v hlavě a až poté jednat. Dvacetiletý Gael Kakuta strávil ve Fulhamu minulé jaro a zaujal svými výkony celý tým, i když hrál jen 2 zápasy. Dále pak 5x seděl na lavičce náhradníků, zbylé zápasy viděl jen z tribuny z důvodu zranění.

Zprávy ze „zahraničí"

Argentina opět jen remizovala
Střelný prach argentinské ofenzivy zřejmě zvlhnul. Ani Carlos Tevéz,Lionel Messi, Diego Milito, či Gonzalo Higuaín se ještě nedokázali ve dvou zápasech prosadit. Ovšem ani sniper Falcao z Kolumbie se na turnaji zatím neprosadil. Argentintci tedy po bezgólové remíze s Kolumbií sbírají bod.

Ferguson přeje hodně štěstí Brownovi

Wes Brown opustil po 15 letech Manchester United, aby se připojil k týmu Sunderlandu. Manažer United Alex Ferguson popřál dlouholeté opoře hodně štěstí v novém angažmá.

O'Shea také blízko přestupu
Podle jistých informací je John O'Shea také blízko přestupu do Sunderlandu za částku 12 milionů liber. Reprezentant Irska tak následuje bývalého spoluhráče z Manchesteru United, Wese Browna.

19:00:00 - 07.07.11 - Frantiny14 - Souhrn dne - 3800x