To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Souhrn dne 5.7.

I dnes jme tady s pravidenou rubrikou Souhrn dne. Uvnitř se například dočtete, že již pátý hráč Chelsea může posílit Hamburk.


Zprávy z „domova“

Kakuta ve středu zájmu Hamburku

Hamburk se začal zajímat o dalšího hráče ze Stamford Bridge. Je jím 20letý Gael Kakuta a HSV by jej rád získal na hostování. Kakuta se doposud nedokázal natrvalo probojovat do prvního týmu Blues a druhou polovinu strávil na hostování ve Fulhamu. Pokud by se Hamburku povedlo Gaela získat, stal by se pátým hráčem Chelsea, který by se v létě připojil k Hamburku.

Chelsea připravena bojovat o Scotta Danna

André Villas-Boas během minulého týdne označil 24letého obránce Birminghamu City, Scotta Danna, za jeden z hlavních cílů pro letní přestupové období. O Danna se také začal zajímat další klub z hlavního města – Arsenal. Arséne Wenger označil Dannův příchod jako prioritní a proto je bývalý hráč Coventry vysoko také na Wengerově seznamu. O Danna se zajímá také Liverpool, Aston Villa a Stoke City. Dann se nechal slyšet, že chce zůstat v Premier League a proto je jeho odchod z Birminghamu City reálný.

Chelsea byla varována Palermem

Prezident klubu Maurizio Zamparini varoval Chelsea a ostatní kluby, které mají zájem o Javiera Pastoreho, aby za něj podali nabídku do 15 dnů, nebo zůstane ve svém současném klubu. „Dříve než skončí Copa America, musí být Pastoreho budoucnost vyřešená, jinak u nás zůstane.“ Řekl. Potvrdil také, že Palermo již obdrželo nabídku ve výši 50 milionů Euro od nejmenovaného klubu.

Coentrao odmítl Chelsea

Levý bek Benficy, Fabio Coentrao, odmítl možnost připojit se k Chelsea a doufá v přesun do Realu Madrid. Nabídka Chelsea byla Benficou přijata, Coentrao však odmítl přestoupit na Stamford Bridge. Real nabídl Benfice 30 milionů Euro a portugalský klub tuto nabídku přijal. Coentrao podstoupí v Madridu lékařskou prohlídku a brzy bude prohlášen hráčem Bílého baletu.

Cole věří, že případné posily dovedou Chelsea k vítězství v Lize mistrů

Ashley Cole věří, že Chelsea bude schopna vyhrát Ligu mistrů, pokud v létě zesílí sestavu. „V minulé sezóně jsme měli mnoho zranění a nedokázali jsme tyto hráče nahradit. Pokud dokážeme zesílit naši sestavu, může nás to nakopnout ke skvělým výsledkům, protože i nyní zde máme mnoho skvělých hráčů.“ Řekl. Dále se vyjádřil, co si myslí o věku svého nového manažera. „Věk je jen číslo. André má mnoho zkušeností ze svého působení v Portu, které je velkým klubem.“ Ashley tímto výrokem ujistil fanoušky, že 33letý manažer nebude u hráčů mít problém s autoritou. Proč by také měl mít, když s ní v Portu neměl problém?

 

Zprávy ze „světa“

Tévez chce opustit Manchester City

Argentinský střelec ve službách Manchesteru City, Carlos Tévez, oznámil, že již dále nechce působit na ostrovech a rád by se vrátil do rodné Argentiny za svou rodinou. Tévez je v Anglii již pět let, ale jeho manželka se s dětmi přestěhovala zpět do Argentiny již minulý rok. Proto by se kapitán Cityzens rád vrátil domů. Nebude to mít lehké. V Manchesteru má ještě smlouvu na následující tři roky a ti za něj požadují 50 milionů Liber.

Aguero v hledáčku Manchesteru City

V Sergiu Aguerovi vidí Manchester ideální náhradu za Carlose Téveze, který vyjádřil touhu vrátit se do Argentiny. City jsou ochotni za 23letého Argentince nabídnout 40 milionů Liber a vyfouknout jej tímto způsobem Juventusu. Aguero v současné době reprezentuje Argentinu společně s Tévezem na Copa America.

Hasan Salihamidzic hráčem Wolfsburgu

Bundesligový Wolfsburg získal bosenského záložníka Hasana Salihamidzice, kterému vypršela smlouva v Juventusu. V Turínském velkoklubu působil 4 roky a nyní se 34letý Salihamidzic upsal Wolfsburgu na jeden rok.

Tottenham se zajímá o Rossiho

Tottenham se snaží posílit sestavu, aby se opět vrátil na pozice zaručující účast v Lize mistrů a jedním z jeho cílů se stal útočník Villarrealu, Guiseppe Rossi. 24letý útočník byl spojován s odchodem do Barcelony, z přestupu však nakonec přešlo. Pokud bude opravdu Tottenham Rossiho chtít, bude muset nabídnout více než 18 milonů Liber, které Spurs za italského reprezentanta nabídli již v minulém roce

Modric si promluví s vedením Tottenhamu

Spekulace okolo Luky Modrice neutichají, přestože se manažer Spurs Harry Redknapp důrazně vyjádřil, že chorvatského reprezentanta neprodá za jakoukoli cenu. Proto se Luka Modric sejde s jedním z členů vední Tottenhamu, Danielem Levym a promluví si o jeho budoucnosti v klubu. Chelsea za Modrice již podala nabídku ve výši 22 milionů Liber, té se však manažer Spurs, Harry Redknapp, vysmál.

Pavlyuchenko vyloučil svůj odchod z Tottenhamu

Pavlyuchenko by spojován s možným přesunem do ruského klubu Anzhi Makhachkala. Ta údajně Spurs nabízela za 29letého útočníka 10 milionů Liber, Pavlyuchenko to však rezolutně a trochu pobouřeně vyvrátil slovy, že nechápe, kdo a proč potřebuje psát takovéto lži.


19:00:00 - 05.07.11 - Zzepa - Souhrn dne - 3590x