To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Neymar dodrží smlouvu v Santosu

Brazilské zlaté dítě Neymar potvrdil, že dodrží smlouvu v Santosu a smetl tak ze stolu všechny letošní spekulace o jeho příchodu do Evropy.


Co v posledních týdnech čekal asi málokdo, se nyní stalo skutečností. Neymar, 19letý supertalent brazilského fotbalu, o kterého se zajímaly ty nejzvučnější kluby z Evropy, se nechal slyšet, že chce zůstat v Santosu. Neymar měl ve smlouvě výstupní klauzuli ve výši 45 milionů Liber, kterou bylo ochotno zaplatit pět evropských klubů, jmenovitě Real Madrid, Barcelona, Chelsea, Manchester City. Posledním zájemcem byla Makhachkala, které se dávaly jen malé šance.

V minulém měsíci prozradil prezident Santosu, že je připraven Neymara prodat. Nyní však oznámil, že Neymar zůstane v Brazílii a Santos odmítne jakoukoli nabídku.

Mám v Santosu smlouvu, kterou se chystám dodržet.“ Řekl osobně Neymar. „Možnost jeho odchodu do Evropy je nyní velmi malá. Pro tohoto kluka by to nemuselo být dobré. Hráčí nejsou žoldáci. Není jednoduché si vzít peníze a odejít. Musel by souhlasit se všemi podmínkami přestupu.“ Dodal Neymarův agent Wagner Ribeiro.

Neymar v sobotu nastoupil v základní sestavě Brazílie proti Venezuele. K vítězství sice Kanárkům nepomohl, ale z jeho hry bylo cítit velké nadšení. Dokázal podržet míč a vytvořit lepší dobrou pozici pro své spoluhráče. Podle způsobu jeho hry by mu 19 let hádal málokdo. Příští rok bude boj o Neymara určitě pokračovat.


07:01:00 - 05.07.11 - Zzepa - Přestupy - 3686x