To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Cole: André by dokázal zjistit, co soupeř snídal

Levý bek Blues se během svých pěti let na Stamford Bridge seznámil s šesti hlavními trenéry, kteří vedli Chelsea. Tentokrát ale věří, že bývalý kouč Porta je ten správný člověk pro získávání trofejí.

Obránce Anglické reprezentace v průměru zažíl více než jednoho manažera na sezonu, ale nyní se nechává slyšet, že Villas-Boas je správná volba, pokud chtějí soupeřit s týmy o vrchol v Anglii i Evropě.

Cole zná nového trenéra dobře, vždyť na Stamford Bridge působil jako skaut soupeřů. Také proto tvrdí, že je Villas-Boas velmi puntičkářský v jeho přípravě na zápas.

„Upřímně, bylo úžasné, jak pečilvý byl," začal Cole rozhovor.

„Informoval Josého o všech hráčích, proti kterým jsme se postavili, až do detailů, jako například která noha byla jejich silnější, z jaké strany hráče raději obcházeli, jejich úroveň fyzičky, bylo toho hodně."

„Pokud bychom chtěli vědět, co měli k snídani, jsem si jistý, že by to pro nás zjistil."


Villas-Boas se se svými 33 lety stává nejmladším manažerem, jaký kdy v Premier League trénoval, ale Cole si nemyslí, že by to byl problém pro klub.

„Lidé říkají, že jsou překvapení, že se stal manažerem Chelsea, protože je tak mladý, ale co nás opustil, vyhrál s Portem vše, co jen mohl vyhrát."

„Už víme, jak nadšený do práce je a doufejme, že se vše dá správně dohromady a my můžeme opět začít vyhrávat trofeje."


Věk manažera není to jediné, co média v posledních dnech velmi bedlivě sledovala. Lidé se totiž čím dál více začínají zabývat stárnutím týmu Chelsea.

„Necítím se staře a nemyslím si, že by se ostatní hráči cítili. Jsme vytrvalý tým, Lamps dokáže běžet jak dlouho chce, já cítím, že dokážu běžet hodně a Didier je stále silný a dokáže bojovat."

„Je ve mě stále ještě plno života. Začal jsem s fotbalem s Lee Dixonem a Tony Adamsem
(bývalý hráči Arsenalu, narozeni kolem roku 1965, pozn. redaktora) a já si říkal, můj bože ti jsou ale staří."

13:15:00 - 04.07.11 - Frantiny14 - Mužstvo - 3982x