To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Santos povolil 5 klubům vyjednávat s Neymarem

Santos potvrdil, že pětice evropských klubů je ochotna zaplatit za Neymara odstupné ve výši 40 milionů Liber a povolil jim s Brazilcem vyjednávat.


Chelsea se společně s Realem pokouší Neymara získat již několik let. Nyní se k nim přidaly další tři kluby. Barcelona, Manchester City a Anzhi Makhachkala. Všech pět klubů je ochotno za 19letou vycházející hvězdu Santosu zaplatit 40 milionů Liber a proto jim klub dal svolení začít s Neymarem vyjednávat.

Nechceme Neymara prodat, ale Neymar má zabudovánu ve smlouvě výstupní klauzuli, kterou mohou kluby zaplatit.“ Řekl prezident Santosu Riberio pro ESPN. „Pět evropských klubů nám podalo nabídku rovnající se této výstupní klauzuli. Nemůžu vám říct, o které kluby se jedná, protože s nimi Santos uzavřel dohodu. Jediné co můžu říct je, že jde o nejsilnější evropské kluby. Tyto kluby se nás otázaly, zda mohou s Neymarem začít vyjednávat a my jsme jim dali svolení.“ Pokračoval.

Kluby k nám byly férové. Nejdříve přišly za Santosem a vyjádřili ochotu zaplatit Neymarovu výstupní klauzuli. Díky jejich férovému jednání nyní mohou hovořit, s kým budou chtít. S Neymarovým otcem, s agentem Wagnerem Ribeiroem i s jeho ostatními zástupci. Loni se Chelsea zachovala jinak a šla nejdříve za hráčovými zástupci.“ Okomentoval Riberio loňskou situaci, kdy Santos odmítl nabídku Chelsea.

Z pětice Real Madrid, Barcelona, Chelsea, Manchester City, Makhachkala se zdá být největším outsiderem poslední jmenovaný klub. I přes to není nemožné, že by Neymar zavítal právě tam. Jednak má Makhachkala dostatečný balík financí, ale také zde nyní působí brazilská ikona Roberto Carlos, který by mohl pomoci dokončit Neymarův přestup a pomoci mu v jeho začátcích v Evropě.

Neymar nedávno slavil se Santosem vítězství v Copa Libertadores a v současné době je součástí brazilského výběru na Copa America v Argentině.


16:30:00 - 28.06.11 - Zzepa - Přestupy - 3819x