To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Harry Redknapp chce udržet Modriće

Manažer Tottenhamu, Harry Redknapp, věří, že Spurs potvrdí Modrićovi své vysoké ambice a dokáží jej udržet na White Hart Lane.


Chelsea za 25letého středopolaře podala již několik nabídek a proto se stále více mluví o jeho budoucnosti. Harry Redknap věří, že aby si jej dokázali udržet, musí stmelit celý tým a jako cíl si dát vyhrávat trofeje.

„Myslím si, že mu musíme ukázat naše ambice. Jestliže dokážeme přidat jednoho či dva dobré hráči do naší sestavy, nechápu, proč bychom neměli odehrát další skvělou sezónu.“ řekl Redknapp pro rádio BBC. „Tottenham by tak mohl být pro něj skvělým klubem, ve kterém by mohl strávit několik dalších sezón. V to všichni věříme.“ dodal.

Chelsea zvýšila původní nabídku na 25 milionů Liber. Redknapp si myslí, že při pohledu do budoucna si nyní nemohou dovolit Luku Modriće prodat. „Chelsea nebyla jediným klubem, který měl o něj zájem. Zájem měly i jiné kluby, top, top kluby.“ dodal. „Ale ať chce jít Tottenham jakoukoli cestou, nemůžeme Luku prodat. Musíme něco udělat, abychom si jej udrželi. Nemůžeme si dovolit nechat Luku odejít, pokud chceme být úspěšným klubem.“

„Připouštím, že se mu naskytla vidina skvělého kontraktu, šance hrát Ligu mistrů a možnost vyhrát Premier League a to je vše po čem touží. Ale my chceme to samé. Chceme se dostat zpět do Ligy mistrů a potřebujeme, aby nám s tím pomohl.“ řekl Redknapp.

Modrić byl středem zájmu také obou Manchesterských klubů, ale sám hráč preferoval Chelsea, protože chtěl zůstat v Londýně.


18:59:00 - 19.06.11 - Zzepa - Mužstvo - 4220x