To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Hiddink již brzo novým manažerem

Guus Hiddink se stane staronovým trenérem Chelsea příští týden, protože v očích Romana Abramoviče je jediným spolehlivým kandidátem. To tvrdí zdroje ESPN.

Zpoždění Hiddinkova očekáváneho návratu na Stamford Bridge je vysvětleno jako „hra pokeru" mezi Abramovičem a tureckou fotbalovou asociací, současným zaměstanvatelem nizozemského manažera.

Zdroj potvrdil, že vyjednávání kolem Hiddinkovy kompenzace by mělo být vyřešeno již brzy, pravděpodobně příští týden.

Chelsea se snažila s Turky dohodnout různými způsoby, ale Hiddink pro ruského majitele zůstaval jedinou možností.

Návrat Josého Mourinha je krajně nepravděpodobný, zatímco další kandidáti včetně Marka Hughese se zdají býti možnými nástupci, pokud by možnost s Nizozemcem Hiddinkem nevyšla.

Intensita tlaku v Chelsea automaticky volá po velmi zkušeném manažerovi, přesně jakým je Guus Hiddink. Ten navíc dlouhodobě drží vazby s Abramovičem.

Pokud by do Chelsea tedy opravdu vkročil i svou druhou nohou, je možné, že by koupil Ardu Turana, hvězdu Galatasaraye. O něj se ovšem zajímají i Newcastle a Tottenham. 22 letý reprezentant zaujal Hiddinka, pochopitelně během jeho angažmá u turecké reprezentace. Podle některých zpráv prý vzkázal Rusovi, ať vytasí 18 milionů liber a koupí ho. Mohl by se tak stát první letní posilou týmu ze Stamford Bridge.

19:39:13 - 16.06.11 - Frantiny14 - Mužstvo - 2982x