To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Souhrn dne 14.6.


Co se dnes dělo v Premier League nového? Nevíte, kdo má přijít či odejít z Chelsea či jiných anglických klubů? Právě proto je zde pro Vás tato rubrika. 14.6. se stalo toto:
Zprávy z „domova"

Sergio Aguero připraven na přestup
Prezident Athletica Madrid, Enrique Cerezo, je zklamaný zprávou, že Aguero chce z týmu odejít. Argentinský útočník mu to řekl dnes ráno. O Aguera má zájem jak Chelsea, tak Real Madrid. Roman Abramovič už v lednu chtěl přivést Argieho, jak ho všichni hráči přezdívají, na Stamford Bridge. To se mu ale nepovedlo, a tak má teď druhou šanci.

Christian Eriksen Ajax neopustí
Útočný záložník Ajaxu Eriksen je v nizozemském klubu spokojený a tým nechce opouštět. O tohoto 19-ti letého hráče má zájem Chelsea, AC Milán a pár dalších evropských klubů. Podle jeho agenta se teď Eriksen soustředí jen na Mistrovství Evropy do 21 let v Dánsku. „Jediný klub, do kterého by rád přestoupil, je Barcelona. Nikdy ale ve fotbale nevíte, co se stane."

Abramovič má pro Hiddinka nachystaných 150 mil. liber

Majitel Chelsea má oficiálně pro Hiddinka, který by se s největší pravděpodobností měl stát trenérem Chelsea, přichystáno na letní přestupy neuvěřitelných 150 mil. liber. Za samotného Hiddinka Abramovič hodlá zaplatit 12 mil. liber. Ale toto bude jen začátek nákupní horečky. Rus to dělá proto, že chce, aby Chelsea konečně vyhrála Ligu Mistrů.

Hiddink chce do Chelsea zpět Wilkinse
Pokud se Guus Hiddink opravdu stane koučem londýnské Chelsea, tak chce po Abramovičovi jednu věc, aby se vrátil Ray Wilkins. 54 letý Ray Wilkins by se tak po necelém roce mohl vrátit tam, kde ho jistě všichni rádi uvidíme - do Chelsea. Hiddink má dobrou výchozí pozici, jelikož ví, že Roman Abramovič ho chce vidět v Chelsea, a tak si může vymýšlet, co se mu zlíbí.

Juan Mata do Premier League?

Valencia se chystá prodat Juana Mata, který je momentálně v Dánsku na ME do 21 let. O španělského křídelníka má zájem jak Chelsea, tak Manchester City a Liverpool. Mata má dobré vztahy s Davidem Silvou ze City nebo také s Fernandem Torresem.

Zprávy ze „světa"

Neymar do Realu Madrid?
Brazilský útočník Neymar, asi neví, co chce. Před týdnem psal, že chce v Santosu zůstal, že je tam šťastný a teď tato šokující zpráva. Agent Neymara řekl, že už nějaké jednání s Realem proběhl, ale toto jednání nebylo finální. Nabídka za 19-ti letého hráče se vyšplahala více než 35 mil. liber  a s Realem má uzavřít 5-ti letou smlouvu.

Nasri dal Arsenalu na výběr- zvýšení platu nebo odchod
Samir Nasri si stojí za svým. Po severo-londýnském klubu požaduje buď plat 160 tisíc liber týdně nebo odejde do jednoho z Manchesterských klubů. Pokud se Manchesteru nepodaří vyjednat Sneijdara z Interu Milán, tak budou mít o Nasriho jistě zájem. Manchester City spíše stojí v pozadí a celou situaci kontroluje. Pokud by Arsenal Nasrimu nenabídl požadovavý plat, tak je Citizens připraveno zakročit.

Faye přestoupil ze Stoke do West Hamu
Abdoulaye Faye dnes podepsal smlouvu s londýnským klubem West Ham United. 33 letý obránce strávil na Britannia Stadium 3 roky. Senegalec bude pod novým koučem West Hamu, Samem Allardycem, pracovat již potřetí. Dříve ho Sam vedl v Boltonu a Newcastlu United.

United zvýšil nabídku za Sneijdara
Manchester United si stojí za svým a za každou cenu by rád přivedl středopolaře Interu Milán, Wesleyho Sneijdara, na Old Trafford. Manchester nabídl Interu asi konečných 35 mil. liber. 27 letý záložníkminulý týden řekl, že je v Interu spokojený, ale United doufá, že Sneijdar tuto výzvu vezme za pačesy a přejde do anglické ligy. Tento týden Inter zveřejní, jestli přijal či zamítl nabídku.

Opět se omlouvám za zpoždění.

19:00:00 - 14.06.11 - EQUULUS - Souhrn dne - 4031x