To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Souhrn dne 11.6.


Je zde nová rubrika pod názvem Souhrn dne. Zde si budete moci přečíst krátké zprávy o dění okolo Chelsea, ale také okolo jiných týmů. Jak v televizi máte možnost shlédnout večerní zprávy, tak Chelseafc.cz Vám přináší něco podobného, akorát v psané formě.
Zprávy z „domova"

Cena za Sneijdera zveřejněna
Inter Milan je připraven toto léto prodávat Wesleyho Sneijdera, o kterého má zájem Chelsea, Manchester United a Manchester City. Za 26 letého záložníka Inter požaduje 33 milionů liber. Guus Hiddink, pokud se podle očekávání stane trenérem, řekl, že bude mít o nizozemského středopolaře zájem.

Chelsea má zájem o Modriče
Podle deníku Daily Mail má Roman Abramovič zájem o tohoto záložníka z Tottenhamu Hotspur. O Luku Modriče projevil zájem i Manchester City, za to Manchester United, který o Modriče stál, ustoupil. Důvod byl prostý. Luka Modrič požaduje plat 1,6 milionů týdně.

Andrelecht od Chelsea očekává koupi Lukaky
Generální manažer belgického týmu řekl, že Lukaku bude toto léto z Anderlechtu odcházet. Myslí si, že příští sezónu bude tento útočník hrát za londýnský klub Chelsea. Řekl: „Nevím, jestli to bude právě Chelsea, ale je to dost možné. Co vím ale stoprocentně je, že Lukaku nestráví příští rok v Anderlechtu."

Essien odcházet nebude
Michael Essien přiznal, že veškeré spekulace o jeho přestupu do Interu Milán jsou falešné. Sám trvdí, že se ohledně přestupů nezajímá a snaží se soustředit na jeho výkony. „Plánuji zůstat na Stamford Bridge a příští rok chci s Chelsea vyhrát nejméně titul," přiznal Essien.

Neymar je v Santosu šťastný
Brazilský útočník Neymar opět zdůraznil, že je v Santose šťastný a odcházet tuto sezónu nehodlá. Zájem má o něj jak Chelsea, tak Real Madrid. Santos za 19 letého talenta požaduje 40 milionů liber. „Jsem zde šťastný, protože mi to střílí. Nevím, co se bude dít v budoucnu. Se Santosem mám kontrakt až do r.2014 a nevím, jestli chci odcházet do zahraničí," řekl Neymar.

Zprávy ze „světa"

Arsenal má zájem o Bainese
Arsenal se snaží získat Evertonského obránce Bainese. Měla by to být potenciální náhrada za Gaela Clichyho, o kterého výrazně stojí Liverpool. Arsenal je připraven Clichyho toto léto prodat. O Bainse má zájem také Manchester City.

Ferguson má zájem o Sancheze
Sir Alex Ferguson by rád do Manchesteru United přivedl Alexise Sancheze, který je momentálně v Udinese. Ferguson osobně volal Sanchezovi, aby ho přesvědčil, aby se přidal do Manchesteru a ne do Barcelony, která má o chilského útočníka také zájem.

Barclonský Thiago vidí De Gea jako budoucí hvězdu Manchesteru United
Barcelonský záložník Thiago Alcantara směrem k Manchesteru United řekl, že koupí De Gea si pojistili skvělého gólmana, který podle něj bude za pár let nejlepším na světě. „De Gea bude nejlepším gólmanem na světě. Má vše,co gólman potřebuje- skvělé postřeh, sílu a také dobrou kopací techniku," pochválil gólmana Thiago.

Napište do komentářů, jak se Vám tahle nová rubrika zamlouvá.

18:00:00 - 11.06.11 - EQUULUS - Souhrn dne - 4984x