To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Hiddink stojí o Wesleyho Sneijdera

Chelsea by měla být v dalším klubem v pořadí, který se zapojí do boje o služby nizozemského fotbalového mága Wesleyho Sneijdera. Londýnský klub by měl v této pomyslné aukci přihodit na prozatímní částku 30 milionů £ - to vše na přání Guuse Hiddinka.

Fotbalový svět se pomalu připravuje na to, že příští týden by měl být Guus Hiddink ohlášen jako nový manažer Chelsea. Pokud se tak opravdu stane, je zřejmé, že nizozemský kouč bude chtít upravit kádr podle obrazu svého.

I proto nyní klubu doporučil, aby se zapojil do boje o svého krajana Wesleyho Sneijdera, o kterého stojí taktéž oba manchesterské kluby.

Sir Alex Ferguson tvořivého záložníka sleduje celý poslední rok a rád by v něm viděl náhradu za právě končícího Paula Scholese.

27letý Nizozemec sice zažil skvostnou sezonu, hlavně tedy její první půli + MS, ale v Interu už dále setrvávat nechce, táhne ho to totiž na britské ostrovy.

Sneijder však údajně požaduje týdenní plat ve výši 200 000 £, což United staví mimo hru. Chelsea i Citizens by na tento požadavek zcela jistě měli, ale pro Holanďana by byl prý Londýn přívětivějším místem než klub ze City of Manchester Stadium.

Blues ještě čekají na oficiální prohlášení šéfa turecké fotbalové asociace Mahmuta Ozgenera ohledně stavu Guuse Hiddinka, ale pokud by šlo vše podle plánů a 64letý Hiddink by smlouvu na Stamford Bridge uzavřel, dá se předpokládat, že by ho jeho mladší krajan následoval.

Všichni jsou si však vědomi toho, že Hiddink má v Turecku ještě své smluvní pouta, a proto by vyplacení Nizozemce ze smlouvy stálo Chelsea 4 miliony £.


23:48:04 - 07.06.11 - Petric32 - Mužstvo - 3763x