To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Hiddink má smlouvu v Turecku

Agent Guuse Hiddinka, Cees van Nieuwenhuizen, řekl, že nizozemský kouč má stále smlouvu s Tureckou reprezentací, která platí až do června 2012.
Hlavním kandidátem na post manažera klubu je v poslední době Guus Hiddink, který je každodenně spojován s letním příchodem na Stamford Bridge. Dnes jsme dokonce mohli na mnoha internetových stránkách vidět, že od přestupu Hiddinka do londýnského klubu zbývá opravdu jen kousek. Ale jeho agent jasně řekl, že si musí splnit nejdříve svou povinnost s Tureckou reprezentací.

Turecko v pátečním kvalifikačním utkání o postup na Euro 2012 remizovalo v Bruselu s Belgií 1:1. Naděje Turecka na postup tak stále žije. van Nieuwenhuizen řekl, že Guus byl s výsledkem spokojený, ale zároveň vysvětlil, že Hiddink má ještě nějakou práci před sebou.

„Po remíze v Bruselu je Guus spokojený, protože má stále možnost se probojovat do té části, tabulky, kde by on i jeho svěřenci rádi byli, a to v takových místech tabulky, kde se postupuje na Euro 2012," řekl agent Cees.

„Nic se od té doby nezměnilo. Řekl jsem vám to nedávno, Guus má stále smlouvu s Tureckem až do června následujícího roku. Opakuji to pořád dokola. Každý si namlouvá nějaké báchorky o jeho budoucnosti, ale realita je taková, že Guus s největší pravděpodobností zůstane v Turecku až do vypršení smlouvy,"
vysvětlil takto agent Guuse Hiddinka situaci, která jistě zajímá nejen fanoušky Chelsea.

17:27:01 - 06.06.11 - EQUULUS - Mužstvo - 2522x