To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Vyjádření Hughesova agenta

Manažer Marka Hughese, Kim Joorabchian, se vyjádřil o situaci kolem svého svěřence a řekl, že trénovat Chelsea by byla pro Hughese čest.

Mark Hughes opustil Fulham ve čtvrtek z důvodu neschopnosti klubu dosáhnout Hughesových ambicí. I přes to, že byl spojován s příchodem do Aston Villy, na rovinu řekl, že zatím nebyl kontaktován žádným jiným klubem a že neodešel z důvodu zájmu jiného klubu o jeho služby. 

Hughesův agent, Kia Joorabchian, řekl, že Mark by měl zájem trénovat Chelsea, ve které odehrál tři sezóny jako hráč. S klubem jako je Chelsea by prý byl schopný dosáhnout svých cílů.

„Chelsea má nyní několik kandidátů, musíme počkat a uvidíme. Jsem si jistý, že kdyby Chelsea Marka kontaktovala, byl by z toho hodně šťastný a nejspíš by to pro něj byla i čest.“ řekl Joorabchian pro Sky Sports News. „Musím ale zopakovat, že jsme zatím nebyli nikým kontaktováni.“

Hughes chce přijít do klubu z Anglie, Španělska, Itálie, či Portugalska, se kterým by mohl bojovat o tituly. To znamená, že může být klidně i rok bez práce. Hughes s tím ale počítá. 

Mark je ambiciózní manažer. Je mladý, ambiciózní, talentovaný. Myslím si, že každý kdo ho zná, vám řekne, jak skvělou práci odvedl v Blackburnu a Manchesteru City. Podívejte se na hráče, které do City přivedl. Kompany, Lescott, Nigel De Jong, Zabaleta, Barry, Tevez. Ti dovedli City do Ligy mistrů a k vítězství v FA Cupu. Vytvořil tam skvělou hráčskou základnu a pak tým opustil.“ řekl Joorabchian.


15:38:18 - 05.06.11 - Zzepa - Mužstvo - 3548x