To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Malouda chce prodloužit smlouvu do roku 2014

Francouzský reprezentant ve službách Chelsea Florent Malouda požádal vedení klubu o prodloužení svého stávajícího kontraktu až do roku 2014. Zbytek své kariéry chce totiž strávit v klubu ze západu Londýna.


30letý Francouz má prozatím smlouvu na Stamford Bridge do roku 2013, ale vedení klubu požádal o její prodloužení o další rok, kdy se koná mistrovství světa v Brazílii, po kterém nejspíše plánuje ukončit kariéru.

Malouda tvrdí, že na toto téma měl již dvě setkání spředsedou klubu Brucem Buckem, ale klub je zatím toho názoru, že s hráči nad 30 let o nové smlouvě jedná zásadně rok po roce, nikoliv na delší období dopředu.

„Vedení jsem o prodloužení svého pobytu požádal již několikrát a se samotným předsedou klubu jsem měl dvě setkání,“ řekl Malouda pro France Football.

„Klubová politika je však odlišná. Klub prodlužuje s hráči nad 30 let smlouvu jen na jeden další rok. To je taky můj případ.“

„Chtěl bych zde mít smlouvu až do roku 2014, kdy se koná mistrovství světa, které mám ve své mysli pevně zakroužkované,“ prozradil.

„Chtěl bych, abychom ohledně tohoto měli všichni jasno. Mým cílem je ukončit svou kariéru tady v Chelsea,“ vzkázal.


23:03:51 - 31.05.11 - Petric32 - Mužstvo - 3418x