To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Malouda: Hiddinka si vážím

Florent Malouda věří, že Guus Hiddink přijme výzvu pracovat v Chelsea a že se mu bude vést stejně dobře, jako při jeho dřívějším působení na Stamford Bridge.


Guus Hiddink v Chelsea pracoval od ledna do května roku 2009 a poté se vrátil k ruské reprezentaci, i když si vedení klubu a fanoušci přáli, aby zůstal. V tomto čtyřměsíčním období dokázal Chelsea dostat ze stavu rozkladu, kdy se týmu nic nedařilo a v kabině panovala vražedná nálada, až k vítěznému finále FA Cupu. Hiddink je nyní hlavním favoritem na převzetí trenérské funkce a Malouda by ho velmi rád opět přivítal v kabině Blues.

Velmi si ho vážím. Když sem přišel, byli jsme ve velmi těžké situaci. S ním se nám vrátila sebedůvěra.“ řekl Malouda pro Sky Sports News. „Vylepšil náš obraz hry a dovedl nás k vítězství v FA Cupu. Velmi rychle postavil klub zpět na správnou kolej.“ pokračoval.

„Pro učinění správné volby nesmíte spěchat a o to se vedení právě snaží. Myslím si, že máme silný tým, ale pokud chcete do sestavy přidat něco nového, musíte to udělat citlivě a beze spěchu.“ uvedl.

64letý Holanďan se před nedávnem vyjádřil, že si případnou nabídku Chelsea nechá projít hlavou a nezaujal tak ostře odmítavý postoj jako dříve. Na nového manažera si asi budeme muset ještě nějakou dobu počkat. Vedení by si mělo už pomalu začít vybírat, aby si nový manažer mohl co nejdříve přivést nové posily, které bude chtít on sám.


17:08:03 - 29.05.11 - Zzepa - Mužstvo - 3408x