To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Hiddinkův návrat není nemožný

Trenér tureckého národního týmu si nechal otevřená zadní vrátka pro svůj případný návrat do Chelsea. Při jednom z rozhovorů uvedl, že by nad případnou nabídkou hodně přemýšlel.

 


Hiddink nyní bojuje s tureckou reprezentací o postup na Euro 2012, které se bude konat v Polsku a na Ukrajině. Po vyhazovu Ancelottiho z Chelsea se pro mnoho fanoušků i odborníků stal hlavním kandidátem na uvolněný post manažera. Guus již atmosféru na Stamford Bridge zná. Působil zde na začátku roku 2009 po vyhazovu neoblíbeného Luize Felipe Scolariho.  

64letý Holanďan již mnohokrát promluvil o námluvách Chelsea s jeho osobou, ale při posledním rozhovoru se k tomuto tématu vyjádřil doposud nejkladněji. „Pokud by mi přišla konkrétní nabídka, uvažoval bych o ní.“ uvedl. „Nic konkrétního mi nepřišlo. Nemůžete pořát zkoumat všechny spekulace, protože nic konkrétního na nich není. Nejdříve mne čeká těžký páteční zápas a potom uvidíme.“ dodal. Pozitivem je, že by nad případnou nabídkou Chelsea alespoň uvažoval a nevyhodil ji hned do koše.

Guusovi se moc nechce opuštět svou rozdělanou práci v turecké reprezentaci. Tu čeká těžký páteční zápas v Buselu s Belgií. Hiddink by s ní rád skončil konečném na 2.místě skupiny A a přes baráž se pokusil probojovat do jedné ze základních skupin Mistrovství Evropy.


14:13:16 - 28.05.11 - Zzepa - Mužstvo - 3051x