To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Spekulace o pozici manažera

Andre Villas-Boas, José Mourinho, Harry Redkapp, Didier Dechamps, Guus Hiddink a další jsou momentálně spojováni s možným příchodem na Stamford Bridge. Ke každému z uvedených přinášíme novinky.

 

Po nedělním vyhazovu Carla Ancelottiho se na internetu a v novinách jakoby roztrhl pytel s jeho možnými náhradníky. Kdo je vaším Favoritem?

Andre Villas-Boas

Prezident FC Porto oznámil, že jejich současný trenér má ve smlouvě klauzuli, která Porto zavazuje k jeho uvolnění, přijde-li Boasovi nabídka za 15 milionů Euro. Prezident Porta však očekává, že Villas-Boas zůstane i kdyby mu přišla nabídka výše zmíněných 15 milionů Euro. Kromě Chelsea se údajně o 33letého Portugalce zajímá také Manchester City.

José Mourinho

José před nedávnem sám vyloučil, že by se chystal vrátit zpět do Londýna. Rád by zůstal v Madridu minimálně do konce příští sezóny. „Sezóna skončila a rád bych poděkoval všem fanouškům Realu Madrid za jejich podporu hráčům i trenérům.“ řekl ve zprávě Mourinho na oficiálních stránkách klubu. „11. července se vrátíme se stejným nadšením a motivací, jakou máme vždy, abychom pozvedli prestiž a historii Realu Madrid.“

Harry Redkapp

Manažer Kohoutů byl sice favorit bookmakerů, ale osobně popřel, že by mohl zaujmout pozici manažera po vyhozeném Carlu Ancelottim. „Mám v Tottenhamu skvěle rozdělanou práci, vše se mi daří. Zažil jsem zde skvělá léta, ve kterých to nemohlo jít lépe.“ řekl pro Sky Sports News. Dále uvedl, že se mu Chelsea vůbec neozvala.

Didier Dechamps

Sportovní ředitel Olympique Marseille přiznal, že by se Dechamps mohl stát možným cílem Chelsea. „Nemůžeme nic očekávat. Domnívám se, že je o něj zájem.“ uvedl. Dechamps má platnou smlouvu až do roku 2012 a pokud odejde nebo ne, záleží jen na něm.

Guus Hiddink

Toto jméno se na internetu propírá nejčastěji a navíc by si jej většina fanoušků přála vidět v pozici manžera. Hiddink je trenérem tureckého národního týmu a podle jeho slov se chystá smlouvu dodržet. Současně také pracuje jako poradce Chelsea a odtud má k pozici manažera asi ze všech adeptů nejblíže.

Bohužel ale se na internet donesla zpráva, že Hiddink chce zůstat u tureckého týmu až do Mistrovství světa 2012. Nechci o něčem spekulovat, chci být 100% koncentrovaný. Sám sobě jsem si řekl, že dodržím smlouvu s tureckým národním týmem a tak to i bude.řekl Guus Hiddink pro Sky sports

Manuel Pellegrini

Jméno kouče Malagy se objevilo dnes ráno na internetu. Jeho agent řekl: Je normální pro týmy bez trenéra, že se snaží najít okamžitě nového trenéra. Ještě když se jedná o klub jako je Chelsea. Ale 57-letý Pellegriny se v Malaze cítí dobře a má zde ještě smlouvu.“ Chelsea se na tuto spekulaci nechce prozatím vyjádřit.

 


06:45:00 - 26.05.11 - Zzepa - Mužstvo - 6356x