Hodnocení Hráčů

Chelsea v zápase 37. Kola remizovala na domácím hřišti s Newcastlem 2:2. Napište i vy do komentářů své názory na výkon hráčů Blues. Jak se líbil zápas vám?

Čech 7 – V zápase neměl moc práce, protože se většina zápasu odehrávala uprostřed hřiště. Bohužel za svá záda pustil 2 míče, které nemohl chytit.

Ivanovič 8 – V zápase byl nesmírně aktivní a hlavně nebezpečný. Hodně mi připomínal výpady, na jaké jsme zvyklí u Ashleyho Cola. Podle mě byl jedním z nejlepších hráčů na hřišti. Asi bych měl podotknout, že v samotném závěru utkání měl podíl na vyrovnávajícím gólu Newcastlu. Je to opravdu škoda, protože hrál opravdu dobře.

Alex 8 – Alex se mi v tomto zápase opravdu líbil. Hrál výtečně a skvěle bránil. Svůj výkon podtrhl vstřelenou brankou. Zápas se mu opravdu povedl.

Terry 7 -  JT podle mě odehrál dobrý zápas, ve kterém neudělal žádnou větší chybu. Byl platný při standartních situacích. Bohužel se nachomýtl u prvního gólu Newcastlu, který vstřelil Jonas Gutierréz, ale jeho gól padl opravdu se štěstím.

Cole 7 – V tomto zápase nepodnikal tolik útočných výpadů, jak jsme u něj zvyklí, ale snažil se a hlavně dobře bránil.

McEachran 7 – Na svůj mladý věk si počínal velmi dobře. Hrál s obrovským přehledem. Přesně nahrával a dokázal podržet míč. Ve druhém poločase už asi nemohl, tak byl střídán. Rozhodně v něm vidím obrovský potenciál a jednou by se mohl stát adekvátní náhradou za Franka Lamparda.

Ramires 7 – Ramires předvedl bojovný a snaživý výkon, ale na mě působil tak trochu podrážděně. Často fauloval a zbytečně diskutoval s rozhodčím, nakonec dostal žlutou kartu. Ve druhé půli byl stažen ze hry, nejspíš protože předvedl i lepší výkony jak v tomto zápase.

Lampard 8,5 – Frankie hrál opravdu skvěle. Po jeho rohovém kopu vstřelil gól Ivanovič a po jeho centru vstřelil branku Alex. Zkrátka byl u všeho podstatného, co se na hřišti událo. Navíc pomáhal bránit. V tomto zápase se mi opravdu líbilo, jak hrál, jediné co chybělo jeho skvělému výkonu, byla vstřelená branka, to by dostal ještě vyšší hodnocení.

Benayoun 5 – Yossi toho moc nepředvedl, připadal mi takový pomalý. Řekl bych, že byl na hřišti nevýrazný.

Anelka 4 – Také to z jeho strany nebyl nějak slavný výkon. Stahoval se hluboko do pole a zkoušel zakládat akce, ale moc se mu to nedařilo a navíc všechno zpomalil. Podle mě v současné době nemá v Chelsea co dělat a rozhodně by neměl dostávat zodpovědné úlohy ve hře. Doufám, že v příští sezoně ho nahradí Daniel Sturridge.

Torres 6 – V prvním poločase hrál celkem dobře. Byl aktivní, přihrával, dokázal podržet míč a sem tam se dostal do šance. Za první poločas by si zasloužil vyšší hodnocení, ale druhý poločas mu hodnocení pokazil. Ve druhém poločase měl být podle mě stažen ze hry, protože, ztrácel míče a v jeho hře chyběl důraz. Zkrátka ve druhém poločase se trápil a nebylo to ono.