To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Hodnocení Hráčů

Chelsea dnes prohrála na Old Trafford s Manchesterem United 2:1. Napište i vy do komentářů své názory na výkon hráčů Blues.


Čech 8,5 - Český golman v zápase dělal, co mohl. Řekl bych, že čaroval, ale bylo to marné. Bohužel pustil za svá záda dva míče, které neměl šanci chytit. Jinak tým hodně krát podržel a myslím si, že všichni hráči CHelsea mu mohou být vděční za to že tento zápas skončil jen 2:1 pro Manchester.

Ivanovič 6 - V zápase se mu moc nedařilo a rozhodně nepodal nejlepší výkon. Často fauloval a může být rád, že nedostal červenou. Měl velké problémy s některými hráči Manchesteru, rozhodně nemůže být se svým výkonem spokojený.

Luiz 5 - Dnes nepředvedl dobrý výkon. Nepočínal si moc jistě a nedokázal v úvodu utkání Hernandezovi ve vstřelení úvodní branky utkání. Myslím si že měl největší podíl na prvním gólu. Řekl bych, že bylo jedině dobře, že byl o poločase stažen ze hry.

Terry 5,5 - John dnes nepředvedl zrovna jistý výkon. Očividně nebyl ve své kůži. Měl obrovské potíže s bráněním hráčů Manchesteru a někdy se do těch potíží dostal svojí vinou. Se svým výkonem nemůže být spokojený, opravdu nehrál dobře.

Cole 4,5 - Dnes předvedl katastrofální výkon, Valencia si s ním dělal co, se mu zachtělo. Dnes to opravdu nezvládal a může být rád, že ty jeho chyby vždycky někdo dokázal v poslední chvíli s velkýmy problémy zneškodnit.

Když shrnu výkon obrany, tak ta dnes hrála opravdu špatně. Nevím čím to bylo, ale myslím si, že to bylo tím, že to hráči psychicky nezvládli.

Mikel 5 - Také to dnes u něj nebylo nějak slavné, moc toho nepředvedl. V utkání s Tottenhamem se mi moc líbilo, jak sbíral míče, ale dnes se mu to moc nedařilo. Hra na něj byla dost rychlá, nicméně pomáhal obraně žehlit ty jejich chyby. Rozhodně nic nepokazil, ale ani neukázal.

Essien 5,5 - Dnes se mu moc nedařilo. Snažil se bránit, no ze začátku sed mu to moc nedařilo několikrát zbytečně ztratil míč, ale pak se trochu srovnal a hrál lépe, ale nebylo to ono. Ke konci utkání asi nemohl nebo nevím proč, ale prohodil se s Johnem Terrym a hrál stopera a Terry hrál místo něj středního záložníka.

Lampard 6 - V prvním poločase absolutně neviditelný. Ve druhé půli se zlepšil a začalo ho být vidět, ne moc, ale aspoň trochu. Nemůžu si pomoc,t podle mě už delší dobu nehraje moc dobře. Od hráče jeho kalibru bych očekával víc, ale nakonec vstřelil branku. Rozhodně dnes na hřišti patřil k těm lepším.

Výkon záložní řady nebyl vůbec dobrý. Celá záloha Chelsea byla hlavně v prvním poločase nevýrazná a proto také Manchester dokázal vstřelit dvě branky. Já osobně si myslím, že hlavním problémem Chelsea je nevýrazná záložní řada, protože záloha je srdce týmu a když záloha nic nevymyslí, tak jak mohou útočníci střílet branky.

Malouda 7 - Dnes hrál celkem dobře. Dnespodlemě patřil  k nejlepším hráčům Chelsea na hřišti. V první půli bylo vidět hlavně jeho a Drogbu, jinak nikdo jiný tam nedokázal nic udělat. Snažil se potáhnout míč a odcentrovat nebo přihrát a pomáhal sbírat míče. Podle mě odvedl průměrný výkon.

Kalou 5 - Kalou se mi dnes nelíbil. Nic krom jeho pár zahozených šancí neukázal, ještě ho při druhém gólu vykoupal Giggs. Předvedl opravdu slabý výkon a podle mě by takový hráč neměl být členem základní sestavy.

Drogba 8 - Podle mě nejlepší hráč Chelsea v dnešním zápase. V prvním poločase byl jediný, kdo dokázal nějak zahrozit. Líbila se mi jeho bojovnost a odhodlanost. Hrál dobře, jen se mu nepodařilo golově prosadit a šance na to měl, ale v koncovce ho provázela smůla. Ke konci zápasu už se mu moc nedařilo, asi už nemohl, ale přesto bojoval a to je podle m inspirující.

Alex 7,5 - Alex byl podle mě nejlépe hrající obránce v dnešním zápase. Jeho příchod na hřiště Chelsea hodně pomohl. Skvěle bránil a také zachránil několik tutovek Manchesteru. Podle mě měl hrát od začátku, ale to je těžké posuzovat, když je po zranění a tak dlouho nehrál.

Ramires 7 - Jeho příchod na hřiště byl přínosem pro hru dopředu, kterou výrazně oživil. Dokázal potáhnout míč a odcentrovat, Podle mě měl být v základní sestavě.

Torres 6 - Ve hře nahradil nevýrazného Kaloua. Taktéž nebyl moc výrazný, ale dostal se do pár šancí, které nedokázal proměnit. Mně se nelíbilo to, že nedokázal přesně přihrát. Fernando opravdu není ve formě a navíc tým na něj není zvyklý hrát. Je to škoda podle mě by měl hrávat útočné duo s Drogbou.

Hráč zápasu : Petr Čech


20:02:46 - 08.05.11 - Zugis - Hodnocení - 5236x