To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Malouda nechce, aby Ancelotti odešel

Francouzský reprezentant Florent Malouda se vyznal k podpoře součansného trenéra Chelsea Carla Ancelottiho a přeje si tak, aby po skončení sezóny neodcházel a to ať už jeho tým titul získá, či ne.
Na adresu italského kouče ohledně jeho odchodu již toho od konce roku 2010 padlo mnoho, zvláště kvůli jednomu z nejhorších období za posledních deset let, po němž se Blues propadli z vedoucí pozice až na páté místo v tabulce.

Minulou sezonu ale Ital svůj tým dovedl k prvnímu zisku Double v historii Chelsea a zvlášť ceněný byl titul v Premier League, kterou se Chelsea podařilo vyhrát po třech letech nadvlády Manchesteru United.

Po vypadnutí ve čtvrtfinále Ligy Mistrů se spekulace o jeho odchodu opět vyrojily na povrch a mnozí si myslí, že pokud se úspěch v lize nepovede zopakovat, bývalý reprezentant se vrátí do své vlasti. Jenže záložník Chelsea Florent Malouda doufá, že v týmu zůstane i pro příští ročník.

„Není to fér. Je jeden z nejlepších manažerů. Také je velmi dobrý taktik. Přinesl do týmu stabilitu a vyhrál Double hned na první pokus," řekl Malouda pro britský tisk.

„Protože jsme nyní venku ze tří soutěží a tři body za United, někteří lidé si myslí, že v Chelsea by se vše mělo změnit. Ale všechny velké kluby by měly být stabilní."

„Zdá se, že každý chce na Ancelottiho vytvářet tlak, ale on je opravdu skvělý. On ví, že ho tým podporuje. To je pro něj ta nejdůležitější věc."


„Chci, aby Carlo zůstal. Hráči přicházejí a odcházejí, ale trenér je klíčem. Jednoho dne pod ním můžeme Ligu Mistrů vyhrát."

14:16:40 - 04.05.11 - Frantiny14 - Mužstvo - 3384x