To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

David Luiz před zápasem se Spurs

Stále je sice na Stamford Bridge relativním nováčkem, ale Davidu Luizovi se již podařilo najít spoustu krásy na anglické Premier League.
Brazilský obránce se toto odpoledne, když Tottenham přijede na západ Londýna, potká na hřišti s reprezentačním parťákem a záložníkem Sandrem, který se bude prát o základní sestavu hostujícího týmu.
22letý Sandro se k týmu rivalů ze severu Londýna přidal na začátku sezóny a fotbalový svět ohromil například v zápase proti AC Milánu v Lize Mistrů.

„Je skvělý hráč a já doufám, že se mu kariéra v Tottenhamu povede, ale zároveň věřím, že sobota pro něj bude špatným dnem a nám se podaří vyhrát tento zápas, který je pro nás tak moc důležitý,"
řekl David Luiz.

„Sandro je silný v souboji jeden na jednoho, dobře se na hřišti orientuje a má skvělé přihrávky. Taktéž si umí správně hledat místo a je obtížným soupeřem."

„Je mladý, ale už vyhrál Copa Libertadores, Ligu Mistrů pro týmy z Jižní Ameriky, což je těžká soutěž, ale myslím, že evropská Liga Mistrů je složitější zvláště proto, že jí hrají ti nejlepší hráči světa a koluje v ní mnohem více peněz."

Chelsea vyhrála pouze jediný zápas proti Spurs z posledních sedmi střetnutí ve všech různých soutěžích, ale v tuto chvíli jde do zápasu jako tým, který z posledních devíti zápasů v lize vyhrál sedm a dva remizoval. Na druhou stranu Tottenham vyhrál pouze jediný z deseti posledních zápasů ve všech soutěžích.

Nicméně David Luiz věří, že už viděl hodně ze hry Tottenhamu, který vypadl z Ligy Mistrů ve čtvrtfinále, poté co ve dvou zápasech celkově prohráli 5:0 s Realem Madrid. Zároveň Luiz vnímá, že nás čeká bitva s jedním z nejútočnějších týmů.

„Tottenham je silný tým, v Lize Mistrů měli trochu smůly v prvním zápase v Madridu,"
řekl bývalý hráč portugalské Benficy. „Musíme proti nim hrát nejlépe jak umíme, protože jsou velmi nebezpeční.  Pokud tak hrát nebudeme, můžou nás porazit, to už několikrát prokázali, takže musíme být silní a odehrát tvrdý zápas."

„V tuto chvíli jsme všichni štastní, protože vyhráváme a zlepšujeme se těsně před koncem sezóny, takže musíme stále pokračovat a pokusit se stáhnout mezeru za Manchesterem United."

10:02:14 - 30.04.11 - Frantiny14 - Mužstvo - 4456x