To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Malouda: Člověk nikdy neví

Florent Malouda znovu zdůraznil, že Chelsea potřebuje vyhrát všechny zbývající zápasy, které jsou potřebná ke stíhaní Manchesteru United za titulem.


Francouz, který vstřelil v této sezóně 14 gólů a v sobotu tak překonal svůj rekord 13 gólů z minulé sezóny. Ovšem osobní výsledky v Premier League nic neznamenají a proto je potřeba aby byl tým v posledních čtyřech zápasech v nejlepší formě. 

"Vyhrávat je náš cíl do konce sezóny" vysvětloval Malouda. "Teď se dostáváme opět do formy, kdy podáváme dobré výkony a tak musíme pořád držet tlak a vyhrávat."

"Upřímně, bude to těžké. Jediná věc, na kterou se teď soustředíme je vyhrávat, nikdy nevíte co se může stát."

Malouda vstřelil poslední ze tří gólů v zápasu s West Hamem a Chelsea tak vstřelila 9 branek v posledních třech utkáních. 

Na jeho střelu mu nahrál Španěl Fernando Torres, který vstřelil svůj první gól za modré barvy. Přirozeně, že na Stamford Bridge vypukly oslavy, na které Malouda nezapomene. 

"Když jste součástí týmu, chcete prožívat okamžiky jako je tento. To je vždy pro útočníka obtížné, když fanoušci na vás tlačí a vy jste neskóroval. První gól je velmi důležitý. Je to dobré pro jeho sebevědomí dát hodně gólu na konci sezóny."

"Ve fotbalové kariéře máte takovéto momenty. Když si uvědomíte jaká byla atmosféra na stadionu po mém gólu, bylo to šílené. Pro tyto momenty to děláte."

Blues kolísali v lize a bylo to pro nás rušné období. Posunuli jsme se ale až na 2 místo po výhře 3:1 nad Birminghamem.

"Každý ale může vidět, že máme ambice a touhu na to být nejlepší. To je to, co chceme do konce sezóny dělat".

AUTOR: WISKI


21:22:26 - 25.04.11 - Kopr - Mužstvo - 3112x