Hodnocení hráčů

Hráči Chelsea předvedli dobrý výkon a vyhrála doma s West Hamem 3:0. My vám přinášíme hodnocení ze zápasu Chelsea vs. West Ham United.

Čech 8,5 - Petr Čech dnes odehrál určitě skvělé utkání. Šlo na něho sice "jen" 6 střel ale byly to obrovské šance. Zneškodnil skvěle šanci Spectora což mělo velký podíl na vývoji zápasu. Působil dobrým dojmem a odehrál skvělé utkání.

Ivanovič 6,5 -  Odehrál dobré utkání. Snažil se centrovat a v obraně neudělal žádnou výraznou chybu. Obrana dnes hrála celkem dobře, měla ale problémy s protiútoky a to by se nemělo stávat.

Luiz 6,5 - Dnes se opět snažil a hrál dobře. Zneškodnil mnoho přihrávek a působil dobrým dojmem. Škoda, že jeho dělovka z druhého poločasu orazítkovala jen břevno.

Terry 6,5 - Terry dnes ukázal kdo je zde šéf. Minule se mu tak nedařilo ale dnes opět vedl skvěle obranu a zaslouží so pochvalu za svůj výkon

Cole 7 - Ashley Cole dnes podal skvělý výkon. Měl velký podíl na první brance Chelsea, když poslal nádhernou přihrávku na Franka Lamparda. Podal dobrý výkon.

Mikel 5,5 - Mikel odehrál svůj průměr. Umí zahrát rozhodně lépe ale působil celkem dobrým dojmem a neudělal žádnou výraznou chybu.

Essien 6 - Snažil se, hledal hráče na přihrávku a odehrál dobré utkání. Škoda, že musel kvůli zranění střídat. Kdyby odehrál celé utkání v tempu jakém hrál, měl by určitě o bod více.

Lampard 8 - Frank Lampard dnes opět zazářil. Dal branku, chodil jsi pro míče a hlavně se snažil. Odehrál velmi povedený zápas a zaslouží si určutě pochvalu.

Kalou 5,5 - Dnes neodehrál tak skvělé utkání jako proti Birminghamu. Měl i smůlu a proto mu to tam dnes nepadlo. Příště to bude určitě lepší.

Drogba 7,5 - Odehrál skvělé utkání. Snažil se a měl také velký podíl na první brance jako Ashley Cole, kterému přihrával. Celkově odehrál dobré utkání, i když nemusel střílet z každé pozice ale zkoušet se to musí. Palec nahoru.

Malouda 7,5 - Dřel, odehrál celých 90. minut a měl toho dost a i branky se nakonec dočkal. Jeho gól byl opravdu luxusní a jeho dělovka jen dokazuje, že začíná mít dobrou formu.

Benayoun 6,5 - Je to klasický technický hráč, který bojuje pro tým. Snažil se, nabíhal hráčům a skvěle přihrával. Pokud by nebyl Essien do dalšího zápasu fit, myslím, že by to měl být právě Yossi, který by měl být místo něho v základu.

Anelka 6,5 - Odehrál málo minut ale jeho gólová přihrávka na Torrese byla skvělá a i za tu krátkou dobu co byl na hřišti si zaslouží pochvalu.

Torres 7 - Tak zde napsat jedině.. konečně! Dal pěkný gól a bylo vidět, že se mu ulevilo, že to tam konečně spadlo. Asisitoval i u branky, kterou dal Malouda. Hlavně nesmí polevit a i do dalšího zápasu musí jít stejně dobře jako šel dnes. Doufejmě, že se Fernando konečně chytne a bude to ten "zabiják" jako dříve.

HRÁČ ZÁPASU: Petr Čech

20:55:43 - 23.04.11 - Kopr - Hodnocení - 5096x