To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Josep Guardiola do Chelsea?

Majitel Chelsea, Roman Abramovič, bude po skončení této sezóny nejspíš hledat náhradu za Carla Ancelottiho. Toho by mohl nahradit současný barcelonský kouč Josep Guardiola i Sala.
Ancelottiho s největší pravděpodobností čeká odchod ze Stamford Bridge. Jeden z hlavních důvodů je vyřazení ze čtvrtfinále Ligy Mistrů. Abramovičovi již došla s italským koučem trpělivost. Blízcí příznivci ruského bilionáře věří, že barcelonský trenér Guardiola bude patřit mezi přední kouče, kteří by měli v létě nahradit Ancelottiho.

Guardiola nedávno prodloužil s katalánským klubem smlouvu o 12 měsíců, to ale neznamená, že Abramovič se nemůže pokusit dostat tohoto Španěla do Anglie. Romana také utěšuje ten fakt, že Guardiola otevřeně dal na jevo, že jeho čas v Barceloně se chýlí ke konci.

„Myslím, že můj čas v Barceloně nadešel. Jsem zde spokojený, ale pokud jste v klubu, jako je Barcelona, tak nemůžete zůstavat dlouho. Příští rok to bude čtvrtá sezóna, co bych byl v Barceloně. Mnoho klubů musí mít hodně velkou odvahu udržet trenéra na delší dobu, protože hráči jsou z trenéra unavení a obráceně,“ řekl nedávno čtyřicetiletý španělský trenér.

06:39:57 - 17.04.11 - EQUULUS - Mužstvo - 4126x