To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Hiddink do Chelsea nepůjde

Guus Hiddink řekl majiteli Chelsea, Romanu Abramovičovi, že se musí porozhlédnout jinde, pokud bude chtít řešit problémy ohledně trenéra Chelsea pro nadcházející sezónu. Na něj má totiž Abramovič zapomenout.
 
Roman Abramovič by chtěl příští sezónu vidět Guuse na lavičce Chelsea namísto Carla Ancelottiho, ale šedesátičtyřletý kouč Hiddink mu řekl, že ctí jeho smouvu v turecké národní reprezentaci a že na Stamford Bridge nehodlá přijít.

A tedy všechny iluze o návratu k Chelsea, se kterou za tří měsíční pobyt dokázal v roce 2009 vyhrál FA Cup, byly ztraceny. Hiddink je spojený se skvěle odvedenou prací na Stamford Bridge, kdy nahradil vyhozeného Luize Felipe Scolariho, kterému se v Chelsea mnoho nedařilo.

Abramičovi a jeho blízkým přátelům řekl, že nemůže zastávat dvě práce na jednou.

Agent Guuse Hiddinka, Cees van Nieuwenhuizen, to potvrdil těmito slovy: „Guus nikdy neukončil jeho působení v jakémkoliv týmu a jsme rádi, že to Roman Abramovič respektuje i nyní. Má slouvu s tureckou reprezentací až do Eura 2012 a vypadá to, že se s týmem kvalifikuje do vyřazovacích bojů o základní skupinu."

 

12:21:43 - 15.04.11 - EQUULUS - Mužstvo - 3082x