To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Ramires: Bereme jedině výhru

Ramires se dnes vrátí na Stamford Bridge stále plný emocí ze středeční noci, ale je odhodlaný se dobře na zápas připravit a poté se předvést.
Po prohře v Lize Mistrů s Manchesterem United v polovině týdne nyní nemáme jinou možnost, než na Old Trafford vyhrát, pokud chceme pokračovat dál v honbě za „ušatým pohárem". Samozřejmě, že by byla situace úplně jiná, pokud by rozhodčí odpískal penaltu po zákroku Patriceho Evry na právě Ramirese.

Rozhodnutí španělského rozhodčího Alberta Undiana Mallenca nedat Chelsea možnost zahrávat penaltu stále leží v hlavě brazilského záložníka.

„Bylo zcela jasné, že to byla penalta. Nemohlo to být jasnější,"
řekl 24letý záložník. „Měl jsem míč pod kontrolou, byl jsem si jistý, že jsem kousek od vstřelení gólu, ale ten obránce po mě skočil a vůbec se nemohl dotknout míče. Nemohl jsem dál běžet, protože byl na mě zavěšený, takže to byla jasná penalta. Jasnější být nemohla."

Vypadá to, že Ramires chtěl všem objasnit jak to viděl on, a přesvědčit všechny, že rozhodnutí bylo špatné. Nyní ale vypouští evropský fotbal z hlavy a myslí na nadcházející domácí zápas.

„Vím jak od sebe věci oddělit a tak to má většina hráčů. Příští zápas je proti Wiganu, to je jediný zápas, na který jsme právě v tuto chvíli koncentrovaní. Po posledním fouknutí do píšťalky v dnešním zápase můžeme opět začít myslet na Ligu Mistrů"

„Stále je důležité získat všechny 3 body, hlavně když hrajeme před domácím publikem. Také je důležité udržet nebo zvýšit si hladinu sebevědomí pro příští zápasy."

Ramires se nezůčastnil naší výhry 6:0 na DW Stadium v srpnu, ale sledoval svůj nový tým, jak se popere s týmem Roberta Martineze.

„Pamatuji si to utkání, díval jsem se a samozřejmě by to pro nás bylo skvělé, pokud bychom něco podobného zopakovali, ale bude to opravdu hodně těžké. Máme kvality na to, abychom to zopakovali, ale formu Wiganu se zlepšuje a oni body potřebují pro záchranu, takže jediné na co myslíme, jsou 3 body."

zdroj: chelseafc.com

09:54:41 - 09.04.11 - Frantiny14 - Mužstvo - 2838x