To [name]:
From [name]:
  HTML email

Sturridge pálí i v reprezentaci Albionu do 21let

Ve čtvrtek odpoledne hrála anglická jednadvacítka duel proti Dánsku. V zápase se trefil i Daniel Sturridge, který je momentálně na hostování v Boltonu. Anglie vyhrála 4:0. Zápas hráli i mladí Italové.

Svěřenci kouče jednadvacítky Stuarta Pearce vyhráli utkání proti seveřanům jednoznačně, 4:0. Na hřišti byl samozřejmě i Daniel Sturridge, hráč Chelsea na hostování v Boltonu, kde ve svých 6 vystoupeních skóroval 4 krát. Trenér Pearce popsal Sturridgeův výkon jako „vynikající“.

Sturridge se trefil ve druhém poločase po přihrávce Scotta Sinclaira, jenž byl ten večer také střelecky produktivní. Kromě těchto dvou se trefili ještě manchesterský Danny Welbeck a sunderlandský Jordan Henderson. V předešlých třech zápasech angličtí mladíci neskórovali.

Sturridge byl vystřídán v 87. minutě, zatímco další zástupce Chelsea, Ryan Bertrand, odehrál utkání celé. Chelsea však měla ještě dvě želízka v ohni, tím prvním byl Josh McEachran, který přišel na „plac“ v 67. minutě a Jacka Corka, který šel v 79. minutě naopak ze hřiště.

Kromě mladých Angličanů odehráli své utkání ještě stejně staří Italové i s Fabiem Borinim. Ten přišel na hrací plochu na druhý poločas a pomohl tak k výhře Italů 3:1 nad výběrem Švédska. Zajímavost na závěr, zápas se hrál v rodném městě Carla Ancelottiho, v Reggio Emilia.

19:54:18 - 25.03.11 - Petric32 - Reprezentace - 3547x