Ballack & Lampard: nesouhra? Spíše naopak

Kolovaly zvěsti, že Lampard a Ballack nebudou moct hrát vedle sebe ve středu zálohy. Ballack byl zraněný a Lampard nepodával dobré výkony na podzim. Před příchodem Ballacka zpět na trávník se spekulovalo, jestli to nedopadne stejně jako v minulé sezóně. Je to tak či ne? Čtěte níže.. Pokud se podíváme na jejich statistiku z minulých zápasů tak to tak vůbec nevypadá: v zápase s Kladiváři dal Lamps gól a asistenci a komu to nahrával krásným lobem? Ballackovi. A spolu s Makelelém uprostřed záložní řady, vytvářeli jistou a pečlivou defenzivní práci a zároveň doplňovali J. Cola, Kaloua a Anelku.

Pak zápas s Olympiakosem. V 5 minutě odcentroval Lampard nádherně do vápna a neobsazený Ballack svojí známou hlavou šanci proměnil. Běží 25. minuta Makelelé nahrává do běhu Ballackovi, ten z velkého úhlu střílí Nikopolidis vyráží, ale jen ke kopačkám Lamparda. 2:0. A pak zase úřadoval Lamps, centr a Kalou vstřelil třetí branku zápasů.

Nestačí vám to? Ballack i Lamps si na obou těchto zápasech nádherně kombinovali, byli stále v pohybu a pokud měl míč soupeř, téměř pokaždé na ně bylo spolehnutí i v def. činnosti. Myslím, že oni dva mají rozhodně větší formu než Essien a měli by nastupovat společně uprostřed záložní řady. Děkuji za přečtení a přeji hezký víkend.

13:14:14 - 08.03.08 - fraspi - Chelseafc.cz - 3090x