To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Chelsea TV exclusive: Michael Essien

Michael Essien, potvrzený hráč základní sestavy pro dnešní zápas, předvídá, že to na Stamford Bridge bude dlouhá cesta a boj za vítězstvím jednoho z týmů.


V březnu 2009, do kdy se datuje poslední výhra Chelsea nad Manchesterem City, vstřelil jedinou branku utkání právě Essien. Od té doby se však hrály již tři další vzájemná utkání, ale ani jednou jsme neodešli byť s jediným bodem.

Pro Chelsea TV dnes Essien mluvil o střetnutí proti Citizens a o tom, který tým půjde do reprezentační přestávky z pozice 3. týmu Premier League. Prozradil také, že si vychutná šanci nastoupit proti hráčům typu Patrick Vieira, Gareth Barry, Nigel De Jong nebo Yaya Touré.

„Ve středu hřiště mají několik silových hráčů, ale to my také, takže to bude velmi obtížné utkání, kde bude důležitý pohyb po celé ploše hřiště,“ řekl Ghaňan.

„Bude to hlavně o fyzičce. Proti Man City je vždy těžké hrát, přijdou tu a budou nám chtít situaci znepříjemnit, ale s hráči, které máme a s našimi fanoušky za zády, doufejme, že nám to dá výhodu vyjít z utkání vítězně, se třemi body a se vztyčenými hlavami.“

Essien je potěšen, že vedle něj v záloze pravděpodobně opět nastoupí Ramires, který se stává hned ve své první sezoně v Premier League hráčem základní sestavy, a to i přes jeho pomalejší rozjezd.

„Ramires se stylu Premier League již přizpůsobil a nyní můžete vidět, jak je pro nás skvělým a důležitým hráčem,“ chválí Essien.

„S jeho energií, tempem a obrovským potenciálem do budoucna je dobře, že ho máme v týmu.“

zdroj: chelseafc.com


12:25:12 - 20.03.11 - Petric32 - Mužstvo - 3283x