To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Torres v základu proti Citizens

Carlo Ancelotti potvrdil, že Fernando Torres se objeví v základní sestavě v nedělním zápase proti Manchesteru City. A to všechno i přesto, že Torres včera nastoupil na hřiště jako náhradník.
Fernando se ještě od příchodu z Liverpoolu nedokázal gólově prosadit, a tak se spekulovalo, že by španělský útočník nemusel být v nominaci na zápas proti Kodani. Byť Španěl nakonec byl na střídačce, a dokonce si i zahrál, tak Carlo tvrdí, že je to z toho důvodu, aby byl Torres na zápas proti City stoprocentně fit.
Michael Essien a Florent Malouda též nastoupili do zápasu až v druhém poločase ze stejného důvodu, jako Fernando Torres.

„Hráči, kteří včera nehráli od začátku zápasu, nastoupí od 1.minuty v neděli proti Manchesteru City. Chtěl jsem, aby si odpočinuli a také, aby se dobře namotivovali na tento veledůležitý zápas," řekl Carlo. „Pokud chceme něčeho dosáhnout, potřebujeme svěží a namotivované hráče," dodal Ancelotti.

Torres se na hřišti objevil až v druhém poločase, kdy vystřídal včera marného Anelku. „Jediný důvod, proč Fernando nenastoupil v základu je, že ho potřebuji na zápas proti Citizens svěžího. Stejně tak i Maloudu a Essiena."

Ancelotti také potvrdil, že jeho nominace na nedělní zápas nijak neovlivní výkony hráčů, kteří hráli v základu proti Kodani. „Ne, absolutně ne," odpověděl na tuto otázku italský stratég. „ Již mám v hlavě promyšleno, jak bude základní sestava proti City vypadat."

„V týmu panuje skvělá atmosféra. Po včerejším postuju je všechno v pohodě. Výsledky byly skvělé, stejně tak i předvedený výkon byl skvělý. A navíc Alex a Benayoun se vracejí k tréninku v dobré kondici."

„Je možné, že už v pátek budou všichni hráči naplno trénovat. Je to pro nás rozhodně skvělá zpráva, když můžeme použít na zápas jakéhokoliv hráče. Pokud všichni tito hráči budou hrát na 100%, pak máme šanci se vrátit do čela tabulky. Abychom toho dospěli, musíme se pokusit vyhrávat zápas po zápase. Ale zároveň si musíme dát pozor."

„Neděle bude velmi důležitá jak pro nás, tak pro City. Bude to velmi obtížný zápas pro oba týmy. Pokud chceme obhájit titul, pak my musíme být těmi, kteří budou mít větší vůli vyhrát," dodal na závěr doufající v nedělní výhru Carlo Ancelotti.
zdroj: skysports.com

15:08:54 - 17.03.11 - EQUULUS - Chelseafc.cz - 4944x