To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Čech je v Chelsea šťastný

Gólman Chelsea, Petr Čech, po svém třístém zápase v dresu Blues přiznal, že je více než šťastný s jeho pobytem na Stamfrod Bridge.
Čechovi se jubilejní třístý start v brance Chelsea vydařil. Bohužel o další nulu ho 4 minuty před koncem zápasu okradl Puncheon. Česká hvězda řekla, že si život v Blues nesmírně užívá a že zde chce zůstat tak dlouho, jak jen ho budou chtít.

„Je to pravda. V Chelsea jsem spokojený a nemám sebemenší důvod někam přecházet. Pokud bude Chelsea patřit k nejlepším klubům světa a pokud mě zde budou chtít, tak budu šťastný, že zde budu moci zůstat.

Čech je nadšený z čísla 300, které značí počet odchytaných zápasech v drese Chelsea a dodává: „Je to skvělý pocit, když můžete odehrát tolik zápasů za tak úspěšný klub. Trvalo mi to 7 let, než jsem toho dosáhnul.  A kdo ví, co bude za dalších 7 let, když mi bude 35 let. Pokud bych zvládnul být dalších 7 let na nejvyšší fotbalové úrovni a odchytal bych dalších 300 zápasů, bylo by to nad mé očekávání," přiznal Petr.

Big Pete také cítí, že naděje Chelsea na zisk titulu byly v nedávných zápasech proti Manchesteru United a Blackpoolu oživeny.

„Krůček po krůčku se vracíme tam, kam patříme. V dalším kole hostíme jiný tým z Manchesteru, tentokrát City. Pokud bychom je dokázali porazit ,tak by nás to posunulo na 3. místo tabulky. Jednou už jsme Červené ďábly dokázali porazit a za dva měsíce proti nim hrajem opět a stát se může cokoliv. Vítězství nad Blackpoolem nám poskytlo šanci se dotáhnout na čelo. Pokud by Manchester ztrácel nadále body a nám by se dařilo vítězit, mohli bychom stáhnout bodové manko, které na ně momentálně ztrácíme," dodal na závěr Čech.
zdroj:skysports.com

20:59:13 - 08.03.11 - EQUULUS - Mužstvo - 3488x