Hodnocení Hráčů

Chelsea dnes na domácím hřišti porazila vedoucí Manchester United 2:1. My vám přinášíme hodnocení hráčů. Napište i vy do komentářů své názory na výkon hráčů Blues.

Čech 8 - V Zápase sice pustil jeden míč za svá záda, ale jinak tým v zápase podržel.

Ivanovič 8 - Odehrál velmi slušný zápas. Pravý kraj obrany dokonale fungoval a podporoval útok. Odvedl velmi dobrý výkon.

David Luiz 8,5 - Podle mě opět jeden z nejlepších hráčů na hřišti. Hrál opravdu skvěle! Byl zkrátka všude a u všeho. Dal gól, ale škoda že neudržel emoce na uzdě a musel být vystřídán.

Terry 8 - Hrál dobře a dá se říct, že mu zápas vyšel. V obraně si počínal skvěle a podporoval útok a dokázal potáhnout míč do předu. Zápas mu vyšel

Cole 8 - Dobře bránil. Podporoval útok. Odehrál dobrý zápas.

"Když to shrnu, tak celá obrana odvedla skvělý výkon."

Ramires 8 - Podporoval útok, sbíral míče, napadal. Tvořil útočné akce odehrál. Se svým výkonem může být více než spokojený.

Essien 8 - Odehrál opravdu dobrý zápas a odvedl skvělý výkon. Rozbíjel útoky a už se do toho pomalu začíná dostávat.

Lampard 8 - Frank se opravdu snažil, sice ho moc v prvním poločase vidět nebylo a myslím si, že hlavně on měl podíl na tom, že nám Rooney vstřelil branku, protože ho nenapadal. "Podle mě měl do jeho střely aspoň stčit nohu."

Malouda 6 - Podle mě opět jeden z nejslabších hráčů na hřišti. Vubec mu to nekope. Nechápu proč dostává tolik šancí  od trenéra. Po jeho skvělých výkonech, které odváděl v minulé sezóně zbyly jen vzpomínky. Těžce zaostal za tím, na co jsme u něj zvyklí.

Shrunutí výkonu záložní řady: Naše záložníky bylo vidět ze začátku zápasu, pak jako by se vytratili ze hry, ale ve druhé půli se jejich výkon zvedl hlavně po príchodu Zhirkova.

Torres 7,5 - Neodehrál špatný zápas, ale nějak se nedostával do šancí, ale jak taky když velkou část zápasu byla záloha Chelsea stažená a příiš netvořila, ale jak jsem již řekl ve druhém poločase se herní výkon zlepšil.

Anelka 6 - Podle mě úplně nejslabší hráč zápasu. Nic nepředvedl a ani neudělal. Těžce zaostal za svým výkonem, který předvedl v utkání ligy mistrů proti Kodani.

Zhirkov - Nebude hodnocen jen podotknu, že po jeho příchodu na hřiště jako by začala fungovat záloha. Jeho příchod na hřiště byl velmi platný jednak výrazně oživil a po faulu na něj proměnil Frank Lampard pokutový kop. A troufnu si říct, že Zhirkov udělal za 15 minut na hřišti víc než Malouda s Anelkou dohromady a podle mě by měl být stálým členem základní sestavy.

Drogba- Taktéž nebude hodnocen. Jen řeknu, že se snažil a v závěrečné části zápasu byl velmi platný. Dokázal podržet míč což bylo velmi důležité. Nicméně už to není ten zabiják z minulé sezony.

Bosingwa - Nehodnocen. Neudělal žádnou chybu a Ivanoviče na pravé straně dobře zastoupil.

HRÁČ ZÁPASU: David Luiz

14:37:42 - 02.03.11 - Zugis - Hodnocení - 3893x