To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Ancelotti vylučuje příchod Kaká

Teorii o výměně hráčů Didiery Drogby za Kaká trenér Chelsea Carlo Ancelotti odmítá a nazývá ji jako “fantasy football“.


Po příchodu Fernanda Torrese na Stamford Bridge se začaly objevovat diskuze o možném konci Didiera Drogby na Stamford Bridge. Tomu nepomáhá ani fakt, že v posledních zápasech Drogba na hřiště naskakuje spíše až ve druhém poločase z pozice žolíka.

Trenér Ancelotti však jeho konec a případnou výměnu za jiného hráče (spekuluje se především o výměně za Kaká z Realu Madrid) odmítá.

Kaká je již delší dobu spojován s možným přesunem na Britské ostrovy, ale Ancelotti ho jako novou posilu svého týmu neplánuje. Také trenér Realu Madrid a bývalý lodivod Chelsea, José Mourinho, se vyjádřil ve smyslu “největší lednová posila“, když se Kaká vracel na hřiště po dlouhodobém zranění, u kterého hrozil i konec hráčovy kariéry.

„Jestli budu po Romanovi (Abramovičovi) žádat Kaká, Pata nebo Pirla? Vždyť už máme Ramirese, Torrese a Davida Luize,“ reagoval Ancelotti pro plátek La Repubblica.

„Výměna Kaká za Didiera Drogbu je mimo aktuální dění, je to “fantasy fotbal“.

I přes zimní posilování velkými jmény, typu Fernanda Torrese nebo Davida Luize, Ancelotti necítí, že by klub na trhu nějak lidově řečeno bláznil a dodává: „Nemyslím si, že Chelsea v loňském roce nějak moc utrácela.“

„Z mládežnických výběrů jsme do A týmu přeřadili 5 hráčů namísto jiných pěti hráčů s přemrštěnými platy.“

zdroj: skysports.com


16:29:21 - 27.02.11 - Petric32 - Mužstvo - 3311x