To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Malouda o svém novém autě

Florent Malouda by se mohl v Cobhamu stát propagátorem nového směru. Tento mrštný útočník si koupil nové auto, které ale není úplně obyčejné.
Francouzský reprezentant se stal prvním hráčem, který bude na tréninky dojíždět v autě, které je poháněno elektřinou. Tento týden prozradil oficiální stránce Chelsea FC, že je spokojený s výhodami tohoto auta, šetrého k životnímu prostředí.

Auto je celé bílé, má pouze dvě sedačky a je vyrobeno značkou Tesla. Ihned začalo poutat pozornost mezi svými většími, tmavšími a hlučnějšími sourozenci.

„Ostatní hráči se ptali na různé věci ohledně tohoto "vtipného auta"," začal Malouda. „Ale já jsem jim vysvětlil, že za jízdy může působit jako normální sportovní auto, ale když přepnete režim motoru, je opravdu tiché, takže zaujme každého."

„Když jsem se potkal s ředitelem Tesly, příliš mě nezajímaly nové technologie, ale když jsem se dozvěděl o možnosti vyzkoušet si to auto na jeden týden, uvědomil jsem si, že by to bylo dobré pro životní prostředí, a také by to skvěle sedlo tomu, jak využívám své auto ke každodennímu životu."

„Je úžasné řídit normální auto, které neprodukuje žádné splodiny. Nechci se vrátit k benzinovým autům. Také se nemůžu dočkat až vydají rodinný model."


Malouda ve svém novém autě.

Maloudovy počáteční obavy o výdrž baterie brzo zmizely. Běžně ji nabíjí jednou týdně, i přesto že auto využívá skoro každý den. Nedivil by se, kdyby se vedle jeho v Cobhamu brzy objevila podobná auta.

„V týmu je mnoho vysokých kluků a já nevím, jestli by se do toho auta vůbec dostali," směje se. „ale je tu samozřejmě i spoustu lidí, co se o něj zajímají, takže si myslím že v budoucnu mě někdo může následovat. Když někdo má tu možnost, jezdit v jakémkoliv elektrickém autě, měl by ji využít."

„Samozřejmě také změníte svůj styl řízení a máte pocit, že děláte velké dobro pro Zemi."

zdroj: chelseafc.com

12:54:45 - 26.02.11 - Frantiny14 - Mužstvo - 3927x