To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Opustí Zhirkov Chelsea?

Ruský internacionál Yury Zhirkov by mohl po sezoně opustit londýnskou Chelsea, pokud se mu podle jeho vlastních slov do konce sezony nepodaří natrvalo prorazit do prvního týmu, nejlépe do základní sestavy.


Zhirkov se teprve nedávno vrátil po delší absenci kvůli poraněné achilovce, což mu situaci značně zkomplikovalo. Pokud se mu do konce sezony nepodaří navázat na předešlou formu a usadit se v prvním týmu, pokud možno blízko základní sestavě, dá pravděpodobně Stamford Bridge sbohem.

Když přišel Carlo Ancelotti v létě 2009 na Stamford Bridge, nyní sedmadvacetiletý Rus se stal jeho první posilou. Z CSKA Moskva do Chelsea přestoupil za 18 milionů liber. Nastálo se však v základní sestavě nezabydlel, čemuž určitě nepomohla ani častá zranění. Nyní svého zaměstnavatele varoval, že by po sezoně mohl odejít tzv. “o dům dál“.

„V tuto chvíli je mým jediným cílem vrátit se do prvního týmu Chelsea,“ řekl pro britský bulvární deník The Sun.

„Jestliže jsem úspěšný, ostatní problémy se vyřeší samy. Ale pokud se mi nepodaří ode dneška do léta dosáhnout mého cíle, tedy výraznější pozice v prvním týmu, začnu přemýšlet i o jiných možnostech, než pouze Stamford Bridge.“

zdroj: skysports.com


23:40:35 - 24.02.11 - Petric32 - Mužstvo - 3139x