Preview: Chelsea FC vs. Olympiakos Pireus

A máme tady další zápas. Tentokrát se jedná o druhý zápas v Lize Mistrů. Chelsea odehrála na Olympiakosu nudný zápas 0:0. Doufejme, že se na Stamford Bridge pude něco k vidění.
Poslední zápasy:
Chelsea odehrála poslední zápas v sobotu proti West Hamu. Na Upton Parku byly vidět zajímavé věci. Hned ve druhé minutě dala Chelsea oprávněný gól ale pomezní byl proti, a tak se fanoušci Chelsea mohli radovat v 17. minutě když se z penalty prosadil Frank Lampard odchovanec West Hamu. Ani ne za tři minuty se radoval další odchovanec West Hamu, Joe Cole. Ve 22. minutě Michael Ballack obtížným halfvolejem zvyšuje náskok už na 3:0. Ve 36. minutě dostal Frank Lampard červenou kartu a musel opustit hřiště. V 64. minutě udělal kosmetickou tečku A.Cole, který se trefil poprvé za Chelsea.

Olympiakos dal také gól ve druhé minutě, ale na rozdíl od Chelsea platil. Trefil se Cesar. Zdálo se být, že si to Olympiakos pohlídá, ale nestalo se tak. Ve 33. minutě snížil Gardozo.
V 51. minutě dostal Massara červenou kartu. (za hosty) Olympiakos tuto přesilovku nevyužil a utkání skončilo remízou 1:1

Možná sestava:
Chelsea: Čech – Belletti, Carvalho, Terry, A.Cole – Essien, Lampard, Ballack, Kalou – Drogba, Anelka

Olympiakos: Nikopolidis - Zewlakow, Antzas, Julio Cesar, Pantos - Ledesma, Torossidis, Stoltidis, Galletti, Djordjevic, Kovacevic

Tip redaktora: 3:0
A Chelsea: DO TOHO

14:30:48 - 04.03.08 - Robben - Chelseafc.cz - 3433x