To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Hodnocení hráčů

Chelsea pouze remizovala v 27. kole anglické Premier League s Fulhamem 0:0. My vám ode dneška nově přinášíme hodnocení hráčů. Napište i vy do komentářů své názory na výkon hráčů Blues.
 


Čech 8 - V zápase neměl mnoho práce. Když si Fulham vypracoval šanci, bez problému si s ní poradil. Na konci zápasu tým podržel a to tím, že zneškodnil pokutový kop.

Ivanovič 7 - Odehrál dobrý zápas. Chodil pro míče, centroval, podporoval útok. V zápase neudělal výraznou chybu.

Terry 6,5 - Už to není ten starý Terry, kterého všichni známe. Neudělal sice žádnou větší chybu, ale zůstal ve stínu Davida Luize.

David Luiz 8 - Podle mě nejlepší hráč na hřišti. Jako jedinný z hráčů Chelsea odehrál zápas se 120% nasazením. Sbíral míče, přesně přihrával. Podporoval útok a tvořil útočné akce. Bohužel svůj výborný výkon si pokazil tím, že zavinil penaltu.

Cole 7 - V zápase ho nebylo moc vidět. Nijak zvlášť neoslnil, ale snažil se.

Essien 7 - Neodvedl špatný výkon, ale moc se mu nedařilo. Nicméně byl platný v obraně.

Lampard 6,5 - Dnes moc neoslnil, ani nic nevymyslel. Stále se nedostal do formy.

Ramires 7,5 - Odehrál dobrý zápas. Řekl bych že, z našich záložníků byl nejvíce viditelný. Snažil se tvořit a podporovat útok, měl pár krásných přihrávek a několik střeleckých pokůsů, ačkoli neúspěšných.

Malouda 7 - Nehrál špatně. Snažil se tvořit a přihrával, ale nic z toho nebylo. Měl i několik střeleckých pokusů, ale všechny byly nepřesné.

Anelka 6 - Podle mě nejslabší hráč zápasu. Kromě toho, že 2x hodil out a jednou nepřesně vystřelil, tak nic nepředvedl. Zůstal za očekáváním, které do něj vložil trenér Ancelotti.

Torres 7 - Moc se mu nedařilo. Snažil se, měl několik šancí, ale žádnou z nich nedokázal proměnit.

Kalou a Drogba nehodnoceni, hráli příliš krátce.

HRÁČ ZÁPASU: David Luiz


15:07:41 - 15.02.11 - Zugis - Hodnocení - 4081x