To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Ivanovičův 100. zápas v dresu Chelsea

Branislav Ivanovič doufá, že by dneska večer mohl odehrát svůj 100 zápas za Chelsea , která nastoupí proti Fullhamu.
 


Milník přichází po třech letech působení v klubu a jen pár dní po tom co 26letý obránce podepsal novou smlouvu na pět a půl roku. Upsal se tak Chelsea až do roku 2016.

Je to úspěch pro Srba, který připouští, že věnuje jen malou pozornost takovým věcem, ale byl velmi překvapen.

„Wow, opravdu“? řekl s rozzářenýma očima. „Nevěděl jsem to. Mám-li být upřímný, z mé strany se nikdy nebudete dívat na to, kolik zápasů jsem odehrál, nebo kolik bych mohl odehrát, ale jsem velmi hrdý, že jsem za Chelsea odehrál už 100 zápasů.“

„Je to pro mě velká spokojenost a motivace hrát 100 krát více. Jsem s týmem rád a samozřejmě doufám, že si zasloužím ukázat se v každém zápase.“

Ivanovič nastoupil v této sezoně 34 krát, což je více než kterýkoliv jiný hráč. To dokazuje Ivanovičovu důležitost na hřišti. I když připouští, že s příchodem Davida Luize do týmu, je z daleka automatickou volbou pro Carla Ancelottiho.

„Myslím, že je důležité mít konkurenci mezi hráči, aby je tlačila k tomu hrát lépe a podávat stále lepší výkony,“ řekl. „Pro každého, kdo zde chce pomoct Chelsea vyhrát co nevíce, protože všichni jsme dobří hráči, tak to může být dobré i pro Chelsea.

„Jsme defenzivně silní, ale musíme se trochu změnit, chceme být útočnější, ale musíme být defenzivně silní. Není to jen obrana, všichni hráči z útoku a zálohy nám pomáhají bránit, a to je důvod proč, nedostáváme moc gólů. To taky pomáhá obraně a dodává jistotu.

Fulham se dostal do formy a z posledních 8 zápasů prohrál pouze jednou. Ivanovič si je vědom toho, že to nebude lehké londýnské derby.

„Vím, že každý zápas proti Fulhamu je těžký a vždy velmi zajímavý a musíte být na to připravení,“ řekl. „Myslím, že máme dobrý tým s velkou kvalitou, ale musíme se velmi dobře připravit a vyhrát tento zápas,“ zakončil.

 zdroj: chelseafc.com


15:12:42 - 14.02.11 - Zugis - Mužstvo - 2790x