To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Bruma a Clifford odchází na hostování

AKTUALIZOVÁNO Jeffrey Bruma, který například ochutnal jaké to je nastoupit vedle Johna Terryho, odchází na hostování do Liecesteru, kde bude působit do konce sezony, hráč rezervy Connor Clifford bude do 12. března hostovat v Notts Country.


19letý Holanďan Jeffrey Bruma se dohodl na hostování s druholigovým Liecesterem, kde bude působit do konce sezony. Připojí se tak k Patricku van Aanhlotovi, který tam odešel jen o pár týdnů dříve. Oba tak budou mít možnost pracovat pod Svenem Goranem Erikssonem, který vedl např. reprezentaci Anglie nebo Mexika.

Hráči z Walkers Stadium se nyní nacházejí na 7. pozici The Championship, tedy druhé nejvyšší anglické soutěže, a na příčky zaručující play-off tak ztrácejí pouze jedno místo. Pokud by se tam dostali a případně jím i prošli úspěšně, v Premier League by se ukázali poprvé od sezony 2004.

Pro Brumu je to první hostování od doby, kdy s Chelsea uzavřel první smlouvu, tedy od roku 2008. Za první tým za tu dobu nastoupil k devíti zápasům, z toho k šesti v této sezoně.

Bruma byl taktéž členem vítězného týmu mládežnické obdoby FA Cupu ze sezony 2007-08 a v loňském prvním zápase finále proti Aston Ville dokonce vstřelil gól.


Taktéž 19letý, ale irský reprezentant, Connor Clifford, se pro změnu na nějaký čas stěhuje do Notts Country, kde stráví celý únor a takřka půlku března. Záložník irské reprezentace do 21let už v letošní sezoně hostoval v Plymouth Argyle.

Když už byla řeč o Brumově gólu v loňském finále FA Cupu pro mladé, tak i Clifford se může z tohoto finále pyšnit svým zářezem. Jeho byl navíc vítězný. V letošní sezoně si za rezervu Chelsea zahrál 5 zápasů.

Zatímco Bruma bude bojovat se svým dočasným týmem o play-off a případný postup, Clifford bude mít starosti zcela opačné, jelikož „jeho“ Notts County se nachází pouhé 2 místa nad sestupovým pásmem.

Hráč taky dobře věděl, kam míří, protože před nedávnem tam hostoval i jeho spoluhráč Michael Woods.


zdroj: chelseafc.com


20:21:31 - 11.02.11 - Petric32 - Mužstvo - 4074x