To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Hráči Chelsea jsou nešťastní

Útočník Chelsea Didier Drogba dnes v rozhovoru prozradil, že nedávné špatné výsledky zanechaly v okolí Stamford Bridge špatnou náladu, která postihla i samotné hráče.


Poté, co to vypadalo, že je krize zažehnána, přišla odveta s Liverpoolem. Nejeden fanoušek přesvědčeně věřil v zisk bodů, realita však byla bohužel jiná. Podruhé v sezoně byl Stamford Bridge vyloupen a šance na titul se stále smrskávají.

Drogba, který byl zvyklý na střílení jednoho gólu za druhým a na vítězství z převážné většiny zápasů nyní přiznává, že pod vlivem posledních výsledků teď hráči londýnského klubu trpí špatnou náladou.

„Naše pozice v lize je podobná té z loňské sezony,“ vysvětlil Drogba. „Ale absence některých hráčů a fakt, že nedokážeme nastřílet pořádný počet branek, mají za následek, že zde všichni ztratili dobrou náladu.“

„I na mě přišly špatné myšlenky a je těžké se s tím vším vypořádat, ale zbytek týmu je na tom podobně. Trpíme v důsledku toho, že Chelsea není zvyklá prohrávat své zápasy. V posledních týdnech je nešťastný i Carlo Ancelotti,“ odtajňuje náladu v kabině reprezentant Pobřeží Slonoviny.

zdroj: skysports.com


21:01:36 - 09.02.11 - Petric32 - Mužstvo - 3686x