To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Torres: Začínám se zabydlovat

Fernando Torres se pomaličku začíná v Chelsea zabydlovat a atmosféra na Cobhamu se mu velmi zamlouvá.
Naše nová posila, Fernando Torres, dnes odpoledne proti svému bývalému klubu, Liverpoolu, nastoupí. Poslední dny pracoval na tréninku tvrdě a už se seznámil se všemi hráči i zaměstnanci a téměř všechny si pamatuje i jménem.

„Atmosféra je zde neuvěřitelná, každý se tady směje, vtipkuje a všichni jsou na sebe navzájem přátelští," řekl Torres.

„Všichni se o mě, dokonce i o mou rodinu skvěle starají. Atmosféra mezi hráči a zaměstnanci je tady natolik skvělá, že mě to až překvapilo."

„Mluvil jsem především s Drogbou a Anelkou, protože s těmito dvěma bych mohl nastupovat. Když můžete hrát s takovými hráči, jako je Drogba, Anelka nebo Lampard, tak si hru vždy užijete. Chtěl bych porozumnět hernímu stylu Chelsea co nejdřív to půjde," řekl španělský útočník.

Torres se necítí tak, že bude stále nastupovat v základu a že by měl být hrozbou pro ostatní útočníky, kteří by se měli obávat základu.

„Carlo Ancelotti řekl, že když máte dostatek dobrých hráčů k dispozici, musíte najít nejlepší způsob, jak je postavit, aby se sehráli," poznamenal Fernando.

„S AC Milánem vyhrál mnoho trofejí. Budu bojovat za své místo v základní sestavě, stejně jako ostatní hráči. Myslím, že se vypořádám se všemi změnami, sezóna je dlouhá a zápasů zbývá ještě spousta."

„Chelsea tím, že se snažila až do posledních minut přestupového období mě získat, ukázala, že mě do týmu opravdu chtěj,“ dodává Torres, jak vidí své první dny na Stamford Bridge.

„Nejtěžší pro mě bylo pondělí, kdy jsem se musel na poslední chvíli rozhodnout, zda zůstat v Liverpoolu nebo přestoupit k Blues."

„Byl to opravdu dlouhý den, pravděpodobně jeden z nejhorších v mém životě, ale rozhodnul jsem se správně a jsem šťastný," dodal na závěr muž s devítkou na zádech.
zdroj: www.chelseafc.com

16:20:52 - 06.02.11 - EQUULUS - Chelseafc.cz - 3450x