To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Vzpomínání na Joea

Stamford Bridge se připravuje na příchod dvou nových hrdinů, ale také se vrátí jeden bývalý hráč a trojnásobný šampion Premier League.
Joe Cole strávil v modrém dresu sedm sezon, od roku 2003 do roku 2010. Minulé léto odešel do Liverpoolu. Do té doby nastřílel ve 283 utkáních 40 gólů. Byl klíčovým hráčem týmu, který vrátil titul v Premier League po 50 letech na Stamford Bridge.

Příchod Fernanda Torrese a Davida Luize nejspíše zaplní všechny nadpisy novin, ale úspěchy 29letého reprezentanta Anglie nebudou zapomenuty.

Cole zatím nenastoupil za Liverpool, poté co klub převzal Kenny Dalglish, ale John Terry se těší, že se ještě jednou jejich cesty zkříží.

„Mluvil jsem s ním jen párkrát, od té doby co odešel. Samozřejmě není úplně spokojený, chtěl tam odejít, aby se mu dařilo, ale Liverpool na tom není dobře. V době, kdy se týmu moc nedaří, není snadné aby se dařilo vám osobně, ale všichni víme jaké má Joe kvality. Liverpool prokázal, že se trochu zvedají, ale doufejme že jejich rozvoj dnes trochu zbrzdíme."

Během doby, kdy Cole působil na Stamford Bridge se toho událo mnoho, ale místo toho, aby Terry vybral jednu věc, vysvětlil, proč byl tento malý tvořič hry zde tak populární.

„Mám hrozně rád Coleyho jako osobu, když jsme někam jeli na 2 nebo 3 dny, on si zabalil kartáček na zuby, pastu a nějaké kalhoty do malého batůžku. Všichni ostatní měli obrovské plné tašky a on měl jen tu jednu malou. To je ono, byl prostě trochu zvláštní. Ale na hřišti byl jiná třída, skvělý chlap, kterého když máte kolem sebe, jste v pohodě."


John Terry a Joe Cole během zápasu na Old Trafford.

Terry se také nemůže dočkat, až uvidí své nové spoluhráče na hřišti.

„Oba jsou top fotbalisti, je skvělé, že už proti Fernandovi nemusím hrát a David je také skvělý obránce. Oba také přišli v ten správný čas pro klub a každému to vlilo novou krev do žil. To jste mohli vidět v úterý v zápase proti Sunderlandu. Doufejme, že nám tento impuls vydží i pro další hry."

zdroj: chelseafc.com

14:31:12 - 06.02.11 - Frantiny14 - Mužstvo - 4082x