To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Report rezervy: Chelsea 2:2 Arsenal

Chelsea byla kousek od vítězství ve středečním odpoledním zápase proti rezervě Arsenalu, který se odehrál na Cobhamu. Tyto dva týmy se navzájem střetly dvakrát během 8 dní.
Chelsea 2:2 Arsenal
Branky: 52. Clifford, 63. Lalkovič - 43. Murphy, 90. Freeman


Minulý týden na London Colney, kde rezerva Chelsea odehrála zápas proti Arsenalu, jsme pokračovali v řadě proher rozdílem vždy o jeden gól. I když jsme na Arsenalu předvedli náš asi druhý nejlepší výkon v této sezóně, nedokázali jsme vyhrát.

Conor Clifford, který se vrátil z hostování z Plymouthu, a Milan Lalkovič, který minulý měsíc dvěma góly potopil rezervní tým Arsenalu, byli opět tahouny Chelsea a to potvrdily i vstřelené góly. Oba tyto góly padly v druhé půli. Nejprve se v 52. minutě trefil Conor Clifford a o 11 minut později i Milan Lalkovič. Každopádně přesná střela v nastaveném čase znamenala pro Gunners dělbu bodů.

Hlavní příčinou remízy bylo i to, že někteří hráči z rezervy (Gael Kakuta, Daniel Sturridge či Patrick van Aanholt), kteří vždy nastupovali v základu, jsou teď na hostování, ale Jeffrey Bruma a Josh McEachran zůstali a ukázali své zkušenosti, které získali z A-týmu.

Chelsea jasně přehrávala Arsenal, ale bohužel opět nedokázala vyhrát.

Sestavy:

Chelsea (4-3-3): Sam Walker; Billy Clifford, Danny Pappoe, Jeffrey Bruma (c), Aziz Deen-Conteh; Jacopo Sala; Josh McEachran, Conor Clifford; Gokhan Tore, Milan Lalkovic, Adam Phillip (Todd Kane 77.).

Arsenal (4-2-3-1): James Shea; Sead Hajrovic, Daniel Boateng, Ignasi Miquel (c) (Martin Angha 44.), Jernade Meade; Oguzhan Ozyakuo, Thomas Cruise; Roarie Deacon, Chucks Aneke, Luke Freeman; Rhys Murphy.zdroj: www.chelseafc.com

23:09:31 - 03.02.11 - EQUULUS - Mužstvo - 6013x