To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Torres i Luiz se poprvé setkali s týmem

Fernando Torres a David Luiz se dnes poprvé setkali se svými novými spoluhráči v Cobhamu. Pro brazilského obránce to bylo poprvé, co okusil trávník Cobhamu. Přiletěl totiž až včera navečer do Londýna.
„Jsem velmi šťastný, že můžu být v Chelsea. Byl to můj sen zahrát si s klubem na světové úrovni. Pro každého hráče je to velký krok dopředu v jeho kariéře, když může být součástí týmu Chelsea,“ řekl David Luiz.

„Teď přišla má chvíle, abych předvedl, co se po mně chce - ukázat své schopnosti a pomoct Chelsea k obhajobě titulu,“ dodal brazilský stoper.

Jsme rádi, že Luiz byl ohromen prvním tréninkem s Chelsea. Také si promluvil s trenérem Ancelottim a se svým bývalým spoluhráčem z Benfiky, s Ramiresem.

„Tréninkové hřiště na Cobhamu je úžasné, krásně se na něm trénuje. Má prostě všechno, co tréninkové hřistě potřebuje. Každý si tam navzájem pomáhá, je to krásné to vidět,“ řekl na závěr Luiz, kterému byl přidělen dres s číslem 4.

Dvacetitří letý obránce, který podepsal smlouvu s Chelsea v pondělí večer, trénoval jen lehce se zdravotním trenérem Chrisem Jonesem, stejně tak jako Torres včera. Zítra by se měl připojit k týmu a trénovat s nimi. Kdyby ho chtěl Ancelotti nasadit na nedělní zápas proti Liverpoolu, je připravený.

Torres, který trénoval včera jen se zdravotním trenérem, se dnes připojil ke spoluhráčům, kteři nenastoupili v základu ve včerejším zápase proti Sunderlandu a všem předvedl, jak je skvělý hráč a hlavně ukázal své skvělé zakončení.

Základní jedenáctka, která včera večer venku porazila Sunderland 4:2, měla odpočinkový 20-ti minutový trénink.

Debut nových posil je očekáván v nedělním zápase proti Liverpoolu.

zdroj: chelseafc.com

19:06:21 - 02.02.11 - EQUULUS - Mužstvo - 5746x