To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Torresův první trénink

Torres dneska dopoledne absoloval první trénink v dresu Chelsea a přiznal, že se nesmírně těší, až uvidí své nové spoluhráče.


Španělský útočník, který podepsal smlouvu s Chelsea na poslední chvíli, dnes trénoval se zdravotním trenérem Chrisem Jonesem v tréninkovém centru v Cobhamu.


Byl to skvělý první den v Chelsea, seznámil jsem se se všemi pracovníky týmu,“ řekl Torres oficiální stránce. „Všichni byli na mě přátelští, pomáhali mi se vším. Je ale těžké si zapamatovat všechny jména, ale je velmi hezké sledovat, jak se okolí snaží mi pomáhat.

Torres strávil na tréninkovém hřišti 45 minut. Sledovali ho nejen studenti, ale také někteří zaměstnanci, kteří byli nadšení, že mohli vidět světového šampiona v akci.


Hráči z akademie vypadali velmi spokojeně, že jsem přestoupil do Chelsea. Jsem velmi pyšný, že můžu být v takovém klubu jako je právě Chelsea,“ řekl s úsměvem Torres. „Je to pro mě potěšení, že se můžu vrátit zpět ke své práci po náročných dnech a že si můžu opět zatrénovat. Jsem připraven na zítřejší a pozítřejší trénink, kdy se spolu se svými spoluhráči budeme připravovat na další ligový zápas,“ řekl útočník The Blues.

 Těším se na dnešní zápas proti Sunderlandu. Doufám, že získáme tři body. Nemůžu se dočkat na setkání se svými novými spoluhráči a taky na to, jak si s nimi zatrénuji,“ dodal na závěr Torres.

zdroj: chelseafc.com


19:35:07 - 01.02.11 - EQUULUS - Chelseafc.cz - 5178x