To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Předzápasová tiskovka s Carlem Ancelottim

Carletto na dnešní tiskovce před zápasem nadhodil další možnosti, které by mohly pomoci ke zlepšení formy, a taktéž pochválil práci obranných řad.


V Premier League máme na kontě tři výhry za sebou, přičemž jsme ani v jednom z těchto zápasů neinkasovali. To se bohužel změnilo ve víkendovém zápase FA Cupu proti Evertonu, kde jsme remizovali na Reebok Stadium 1:1 a čeká nás tak odveta na Stamford Bridge. I v tomto zápase nás však dost podržel hráč s číslicí 1 na svých bedrech, Petr Čech. Zvláště jeho zákrok proti hlavičce Seamuse Colemana byl klíčový. Z následné protiakce pak navíc dokázal skórovat Salomon Kalou.

„Myslím, že Petr Čech hraje velmi dobře, s velkou kontinuitou mezi svými výkony a v neposlední řadě s velkou sebejistotou. Je to skvělý brankář, všichni to víme a v každém zápase nám ukazuje svou profesionalitu a vysokou kvalitu,“ řekl Carletto.

Nicméně a nehledě na tuto statistiku, Čech byl také u toho, když přijely „Černé kočky“ vyrabovat Stamford Bridge výsledkem 0:3 v náš neprospěch. Dnes ale všichni tušíme, že by mohl být průběh hry i její výsledek odlišný.

Nicméně forma Sunderlandských se také zvedla. V současnosti třímají na šesté pozici v tabulce Premier League, což je jeden z jejich nejlepších průběžných úspěchů. Carlo Ancelotti tuší, že ani dnes to lehký zápas nebude.

„Bude to těžký zápas. Sunderland je velmi dobrý tým a mají skvělého trenéra,“ přiznal Carletto. „Steve Bruce odvádí v Sunderlandu velmi dobrou práci. Pracuje velmi tvrdě a troufám si říct, že má dostatečnou kvalitu na funkci trenéra Anglie. Nevím, zda jím někdy bude, ale potřebnou kvalitu na to má,“ zakončil trenér dnes poněkud kratší tiskovou konferenci.


zdroj: chelseafc.com


18:21:49 - 01.02.11 - Petric32 - Mužstvo - 2465x