To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Kalou: Seřazení cílů

Salomon Kalou zlepšil svoji pověst jako hráče, který je schopný dělat hlavní rozdíl ve hře, když jako střídající hráč v utkání proti Evertonu vyrovnal.
S domácím týmem, který měl od poločasu navrch a gól k dobru, pouhých 15 minut před koncem zápasu, šance Chelsea na získání trofeje, kterou jsme vyhráli ve dvou předchozích sezónách, postupně slábly.

Potom Kalou, který se připojil k akci před pěti minutami, zpracoval křižnou přihrávku od Nicolase Anelky a poslal míč přes široké nohy Sylvaina Distina do brány. Nebyla to nejčistší střela, ale byla dost dobrá na gól.

„Někdy vystřelíte prudce a střelu vám chytí brankář, anebo ji vyrazí. A občas zase jde slabá střela do brány.” řekl Kalou pro oficiální web Chelsea.

„Já jsem byl velmi potěšený z gólu, protože to bylo dobře umístěné a důležitý gól pro nás, který nás držel v soutěži.”

„Když jsem přišel na hřiště, manažer mi řekl, že mám hrát na pravé straně a já jsem se snažil přinést více tempa do hry.”

„Byl to těžký zápas. Hrát s Evertonem doma jsou vždy těžké zápasy, a také hrou v pohárech vás vždy překvapí. My jsme hráli dobře v první půli a ve druhé půli hrál dobře Everton. Ale když skórovali, tak jsme museli zareagovat a reakce byla dobrá.”

Kalou začal malou sérii FA Cupových zápasů když otevřel skóre při vítězství 7:0 nad Ipswichem ve třetím kole, ale to je průměrný sezónní záznam, který je v zájmu reprezentanta Pobřeží Slonoviny.

„Mám devět gólů pro tuto sezónu a v minulé sezóně jsem skóroval 12krát, takže nejsem daleko od cílů z minulé sezóny. To je to, co mě motivuje na každé hře.”

“Teď musíme získat tři body v Sunderlandu, protože nemáme jinou možnost než vyhrát každý zápas.”

Autor článku: Zugi
zdroj: chelseafc.com

18:59:34 - 31.01.11 - Frantiny14 - Mužstvo - 2983x