To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Ancelotti: Na Sunderland jsme připraveni

Carlo Ancelotti potvrzuje, že v týmu se neobjevily žádná nová zranění. Příprava na úterní zápas, který se odehraje na Stadium of Light v Sunderlandu, tak proběhla bez komplikací.
Ancelotti a jeho hráči opustili toto odpoledne Cobham, aby odehráli druhé utkání během několika dní. Naposledy Blues v sobotu remizovali s Evertonem, což je podle Ancelottiho dobrá výchozí pozice pro domácí odvetu. Pokud se zadaří, v 5. kole narazíme na Reading.

„Remíza byla nakonec dobrým výsledkem, protože když jsme prohrávali 1:0, nevypadalo to dobře. Ale přesto se nám podařilo vyrovnat, také díky dobrému přistupu hráčů. Teď můžeme odehrát odvetu zde, na Stamford Bridge, což je skvělá příležost pro postup."

Na Ancelottiho také směřovala otázka ohledně Readingu, který byl prvním týmem, kterému s Blues jako manažer postavil.

„Myslím, že je to dobrý los. A ještě k tomu můžeme hrát doma, což je určitě výhoda. Pro nás je tato soutěž velice důležitá, protože jsme ji vyhráli minulý rok a tak ji pochopitelně chceme obhájit."

Pozornost nyní opět směřuje k Premier League, kde potřebujeme vyhrát proti týmu, který nás na podzim překvapivě zničil 3:0 na Stamford Bridge. Trenér očekává, že nastoupíme ve zhruba podobné sestavě, jako minulý zápas, protože nepřibily žádná zranění.

„Nemáme v týmu žádné nové problémy, ani vyléčené. Lampard je v pořádku, Alex, Benayoun a Zhirkov jsou stále zranění. Všichni ostatní jsou také fit a připraveni na zápas. Nemyslím, že budeme dělat mnoho změn, hráči se ze zápasu dobře zotavili."

„Sunderland je nebezpečný tým, protože i když mají nějaké problémy, doma hrají dobře. Myslím, že se postaví úplně jiné Chelsea, než té v posledním vzájemném zápase. Ale to neznamená, že se nebude snažit udělat pro vítězství vše, protože hrát tam není jednoduché."Nedum Onuoha v posledním vzájemném zápase po prvním gólu Sunderlandu.

zdroj: chelseafc.com

17:10:53 - 31.01.11 - Frantiny14 - Mužstvo - 2167x